LED Smart svetelný pás 4m - Twinkly Flex - 300 ks RGB + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-077
129,00 € 79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED Smart programovateľný svetelný pás - 4 metre - Twinkly Flex - s 300 ks LED svetlami RGB, BT + Wi-Fi, ovládanie cez APP.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED Smart programovateľný svetelný pás - 4 metre - Twinkly Flex - s 300 ks LED svetlami RGB, BT + Wi-Fi, ovládanie cez APP. Tento revolučný LED svietiaci pás prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS. 

twinkly flex led svietiaci pás

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou. Flex pás je navrhnutý pre použitie v interiéri - krytie IP20. Tento flexibilný nastaviteľný LED pás má dĺžku 4 metre a nachádza sa na ňom 300 RGB LED žiaroviek. 

twinkly flex 2m

LED svietiaci dekoračný pás 4M - TWINKLY FLEX (300 ks svetielok)

Svetelný pás pozostáva z 300 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Dióda RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

wifi svetelný led pás

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a LED prskavku a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

svetelný pás farebný led

Univerzálna LED svetelná ozdoba ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Nádherná svetelná dekorácia - nastavte si vlastné farby, animácie a motívy LED svetielok spoločne pre viacero LED zariadení

flexibilný led pás

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC bude vaša svetelná ozdoba reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda, ktorá má všetky jasné dúhové farby

led svetelný pás  wifi led svetielka

Vlastnosti:

plus 300 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB svetlo - škála 16 mil. farieb
plus Univerzálne použitie
plus Dĺžka 4 metre


Špecifikácia:

Model: Twinkly flex 4.0m
Počet diód: 300
Odolnosť: IP20
Priemer diódy: 4,3 mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Dĺžka: 4 metre
Typ LED: RGB rozptýlená plochá
Kábel: biely
Vstupné napätie: 240V
Frekvencia: 50-60Hz
Výstupné napätie: 15W 5V/3A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x 4 metrový LED svetelný pás s 300 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie