RGB LED party okuliare - rôzne animácie

Kód tovar: 27-029
179,00 € Cena bez DPH: 149,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

RGB LED party okuliare programovateľné so 68 farebnými pixelmi. Výber obrovského množstva animácií, ktoré môžete nechať zobraziť.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

RGB LED party okuliare programovateľné so 68 farebnými pixelmi.  Ak si rád stredobodom pozornosti a chceš vyniknúť všade kam sa pohneš,ver, že tieto okuliare budú tvojou najlepšou voľbou. Na výber budete mať z obrovského množstva animácií, ktoré sa budú zobrazovať na Vašich RGB okuliaroch.

Každý deň môžete meniť farebnú animáciu a stále budete mať pri tom kopec zábavy. Sú najlepším spôsobom ako môžete vyniknúť na párty, koncerte alebo diskotéke. RGB LED party okuliare nemajú integrovanú batériu. Pre použitie je potrebné pripojiť externú nabíjačku ako doplnkové príslušenstvo.

led rgb okuliare party

RGB LED okuliare sú programovateľné okuliare so 68 full-farebnými pixelmi na prednej strane. LED diódy môžu zobrazovať rôzne farby zmiešaním úrovní červenej, zelenej a modrej farby. Rovnako ako LED obrazovky na počítači alebo telefóne. Integrovaný  mikroprocesor Arduino riadi farby každého pixelu pre zobrazenie širokej škály farebných animácií. Hoci LED diódy sú jasné zvonku, naozaj jasné sú takmer neviditeľné zvnútra. Budete úplne bez problémov vidieť skrz štrbiny v okuliaroch.

Varovanie: keď budete nosiť tieto okuliare, budete stredobodom pozornosti! Je nemožné ich prehliadnuť a okamžite nadväzujú kontakt. Stanete sa chodiaca svetelná šou a ľudia Vás budú zastavovať, aby s Vami hovorili..

Čo získate? Obdržíte LED panel s 68 plne farebnými pixelmi, ovládaciu dosku, náhradnú "hacker" dosku pre pridanie vlastných obvodov a inštalačnú sadu potrebnú pre montáž rámu + malý šesťhranný kľúč. Rovnako získate špeciálny tenký kábel USB na pripojenie k zdroju elektrickej energie. USB kábel je veľmi tenký pre optimálne nosenie.

rgb okuliare LED

RGB okuliare sú vyrobené výhradne zo starostlivo navrhnutej dosky s plošnými spojmi. Zvyčajne je PCB (doska s plošnými spojmi) ukrytá vo vnútri uzavretého priestoru, ale my sme použili 3D modelovanie a presné výrobné postupy na vytvorenie puzzle štruktúry, ktorá je veľmi pevná. Skladajú a rozkladajú sa rovnako ako normálne slnečné okuliare. Všetky elektronické súčasti sú odkryté. Odporúčame byť opatrný, aby priamo nedopadli na zem a do vody.

Sada RGB okuliarov je dodávaná s elektronickými súčiastkami, plne zmontovateľnými, ale vyžaduje určitú mechanickú montáž (bez nutnosti spájkovania). Budete potrebovať poskladať niekoľko častí dohromady (je to celkom zábava, a trvá to asi 15 minút), nainštalujte osem skrutiek a zapojíte kábel. Prikladáme šesťhranný kľúč, budete tiež potrebovať malý skrutkovač, malé kliešte alebo pinzetu, a zabezpečenie závitu alebo lepidlo. 

Zdroj energie. Na rozdiel od jednofarebných LED Matrix okuliarov, RGB okuliare nemajú integrovanú batériu. Vyžadujú oveľa viac energie, a tak sme sa rozhodli zahrnúť tenký USB napájací kábel, ktorý je možné pripojiť na širokú škálu prenosných dobíjacích USB batérií (môžete dokúpiť u nás ako doplnkové príslušenstvo). 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie