LED party okuliare s vlastným pohyblivým textom

Kód tovar: 27-027
199,00 € Cena bez DPH: 165,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED party okuliare s vlastným pohyblivým textom!!! Naprogramujte si vlastný text podľa vašej nálady, alebo si vyberte z množstva rôznych predvolených animácií.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED party okuliare s vlastným pohyblivým textom - Napíš si svoju správu!! Naprogramujte si vlastný text podľa vašej nálady, alebo si vyberte z množstva rôznych predvolených animácií. Tieto programovateľné LED party okuliare (Biele LED) majú vlastný software. Výdrž 400mAh Li-on batérie je do 4 - 5 hodín v závislosti od zvoleného jasu a vzorov. Okuliare sa nabíjajú pomocou USB kábla ( potrebné káble sú súčasťou balenia).

Cítiš sa skvelo? Napíš si ten správny text a ver, že budeš stredobodom pozornosti všade kde sa objavíš! S týmito programovateľnými led okuliarmi si získaš pohľady všetkých naokolo. Sú najlepším spôsobom ako môžete vyniknúť na párty, koncerte alebo diskotéke.

LED programovateľné okuliare

Môžete vytvárať vlastné správy cez LED diódy na prednej strane okuliarov, alebo si vyberte z množstva rôznych animácií. Každý počítač s USB portom možno použiť na nahranie nových správ a vzorov.

LED okuliare majú Arduino kompatibilný obvod vstavaný do pravého ramienka okuliarov a nabíjateľná batéria je zabudovaná do ľavého ramienka. Pomocou priloženého softvéru Arduino IDE si môžete ľahko zmeniť rolovanie textových správ na čokoľvek chcete. Pracujeme tiež na ľahko použiteľnom programe, ktorý pomôže začiatočníkom rozvíjať svoje vlastné animované vzory.  

LED okuliare sú vyrobené z kruhových obvodov (plošných spojov) pre jedinečný vzhľad a ľahký prístup pre elektronických experimentárov. To znamená, že okuliare musia byť uchovávané v dostatočnej vzdialenosti od kovových predmetov, ako sú kľúče a šperky, ktoré by mohli skratovať elektroniku. Ak sa dostanú do styku s vodou alebo akoukoľvek kvapalinou, mali by dokonale zaschnúť pred ďalším použitím. Sú tiež rovnako krehké ako akékoľvek iné elektronické zariadenia, teda pri ich manipulácii musíte byť opatrný.

Všetky plastové súčasti LED okuliarov sú vyrobené pomocou printovej technológie 3D Reprap. 

Technické špecifikácie:

  • 166 LED diód
  • 256 úrovní ovládania jasu Lediek
  • 400mAh Lithiová batéria
  • Nabíjanie pomocou USB kábla
  • Vstavaný USB - RS232 converter

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie