Záhradné ratanové sedenie - Moderný nábytok súprava pre 5 osôb + konferenčný stolík

Kód tovar: 99-032
5 990,00 € Cena bez DPH: 4 991,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Záhradné ratanové sedenie - Moderný nábytok súprava pre 5 osôb + konferenčný stolík. Vonkajšie luxusné sedenie do záhrady set na terasu či záhradu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Záhradné ratanové sedenie - Moderný nábytok súprava pre 5 osôb + konferenčný stolík. Vonkajšie luxusné sedenie do záhrady - set na terasu či záhradu. Vysokokvalitné záhradné sedenie - záhradná trojsedačka s 2 kreslami a stolíkom zabezpečí sedenie pre 5 osôb. Pevný, robusný, ale ľahký hliníkový rám, ratanový výplet a vankúše v béžovej farbe. Sedenie je vyrobené z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan. 

Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj konferenčný stolík. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 5 osôb. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie. 

Ratanový záhradn nábytok - set Elegantný a Luxusný

Ratanový záhradn nábytok - set Elegantný a Luxusný

Luxusné vonkajšie záhradné sedenie v exkluzívnom ratanovom prevedení a stolíkom 

Luxusné vonkajšie záhradné sedenie v exkluzívnom ratanovom prevedení a stolíkom 

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Sedačka do záhrady 1x trojité kreslo a 2x sólo kreslo + konferenčný stolík.

ratanove kresla do zahrady terasu balkon

Luxusné sedenie do záhrady - gauč s kreslami pre 5 osôb so stolíkom - pohovka do záhrady

konferenčný stolík ratanový do záhrady terasu balkón

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.

sedenie na terasu ratanový výplet umelý


Špecifikácia:

Model: BOHOL
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný
Farba: hnedá, béžová
SET: 2x kreslo + trojsedačka + stôl

Rozmery: 
Kreslo: 71x78x71cm
Trojsedačka: 71x204x71cm
Stolík: 43x60x140cm

Obsah balenia:

1x Trojsedačka
2x Kreslo
1x Konferenčný stolík

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie