Vonkajšie sedenie na terasu z ratanu - Ratanový záhradný set pre 5 osôb + jedalensky stol

Kód tovar: 99-037
3 990,00 € Cena bez DPH: 3 325,00 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vonkajšie sedenie na terasu z ratanu - Ratanový záhradný set pre 5 osôb + jedalensky stol. Záhradná súprava nábytok - terasové sedenie na terasu či do altánku.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vonkajšie sedenie na terasu z ratanu - Ratanový záhradný set pre 5 osôb + jedalensky stol. Záhradná súprava nábytok - terasové sedenie na terasu či do altánku. Vysokokvalitné záhradné sedenie - záhradná trojsedačka s 2 kreslami a stolom zabezpečí sedenie pre 5 osôb. Pevný, robustný, ratanový rám s výpletom a vankúše v svetlej béžovej farbe. Sedenie je vyrobené z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan.

Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj jedálenský či konferenčný stol. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 5 osôb. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie. 

Vonkajšie záhradné sedenie ratan - záhradný set kreslá a stol

Vonkajšie záhradné sedenie ratan - záhradný set kreslá a stol

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Sedačka do záhrady 1x trojité kreslo a 2x sólo kreslo + konferenčný stolík.

vyplet synteticky ratan

Luxusné sedenie do záhrady - gauč s kreslami pre 5 osôb so stolíkom - pohovka do záhrady

gauc kreslo ratanove na terasu ci zahrady

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.


Špecifikácia:

Model: ASTA
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný
Farba: hnedá, béžové vankúše
SET: 2x kreslo + trojsedačka + stôl


Rozmery:

Kreslo: 75x80x85cm
Trojsedačka: 195x80x85cm
Stol: 90x145x68cm


Obsah balenia:

1x Trojsedačka
2x Kreslo
1x Konferenčný stol

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie