Ratanový záhradný nábytok - záhradný set na sedenie pre 4 osoby + stôl

Kód tovar: 99-007
1 500,00 € 1 100,00 € Cena bez DPH: 916,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Ratanový záhradný nábytok - vonkajší moderný záhradný set na sedenie na terasu či záhrady pre 4 osoby + stôl.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ratanový záhradný nábytok - vonkajší moderný záhradný set na sedenie na terasu či záhrady pre 4 osoby + stôl. Vysokokvalitné záhradné sedenie - záhradná dvojsedačka s kreslami a stolom zabezpečí sedenie a prestieranie pre 4 osoby. Pevný, robusný, ale ľahký hliníkový rám v matnej sivej farbe s ratanovým výpletom. Sedenie je vyrobené z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan. Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj stôl. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 4 osoby. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie. 

Elegantné ratanové záhradné sedenie s hliníkovou konštrukciou a stolom 

Luxurio Sofa Anabel

ratanový set na sedenie minimalisticky elegantny moderny

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je to ratan? Popínavá rastlina, ktorá rastie v tropickom klimatickom pásme. Existuje mnoho rôznych odrôd, zvyčajne známych podľa názvu regiónu, kde vyrastal. V Indonézii rastie kvalitný ratan a krajina uspokojuje potreby 90% svetového trhu. Používa sa v nábytku, košíkoch, vychádzkových paličkách, kabátoch.

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Sedačka do záhrady 1x dvojité kreslo a 2x sólo kreslo + stôl.

Luxusné sedenie do záhrady - gauč s kreslami pre 4 osoby so stolíkom - pohovka do záhrady

ratanove kreslo sedenie na zahradu terasu moderne

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.

vyplet ratanový nábytok na záhradu


Špecifikácia:

 

Model: Luxurio Sofa Anabel
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný
Farba: sivá
Rozmery dvojkreslo: 119x58x78 cm (š/h/v)
Rozmery kreslo: 56x58x78 cm
Rozmery stôl: 100x65x70 cm

Obsah balenia:

1x Sedacia súprava do záhrady (pozostáva zo 4 častí)
1x Stôl

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie