Ratanové záhradné sedenie - Moderný záhradný nábytok súprava pre 4 osoby + konferenčný stolík

Kód tovar: 99-035
2 490,00 € Cena bez DPH: 2 075,00 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Ratanové záhradné sedenie - Moderný záhradný nábytok súprava pre 4 osoby + konferenčný stolík. Vonkajší set do záhrady či terasu do altánku.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ratanové záhradné sedenie - Moderný záhradný nábytok súprava pre 4 osoby + konferenčný stolík. Vonkajší set do záhrady či terasu do altánku. Ratanová svetlo sivá dvojsedačka s kreslami s krémovými a tyrkysovými vankúšmi a stolíkom zabezpečí sedenie pre 4 osoby. Pevný, robustný, ale ľahký rám, ratanový výplet svetlo sivej farby a béžové a tyrkysové vankúše na sedenie. Záhradný set je vyrobený z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan. 

Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj konferenčný stolík. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 4 osoby. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie. 

Ratanová súprava na sedenie do záhrady, terasu aťd.

Ratanová súprava na sedenie do záhrady, terasu

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Sedačka do záhrady 1x dvojité kreslo a 2x sólo kreslo + konferenčný stolík.

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory.


Špecifikácia:

Model: KORIAN
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný
Farba: svetlo sivá - výplet, vankúše - béžové a tyrkysové 
SET: dvojsedačka + 2x kreslo + stolík
Rozmery konferenčný stôl: 110 x 60 x 43 cm 
Rozmery kreslo: 70 x 75 x 84 cm 
Rozmery dvojsedačka: 126 x 75 x 84 cm 


Obsah balenia:

1x Dvojsedačka
2x Kreslo 
1x Konferenčný stolík
1x Set vankúšov a podušiek

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie