Hojdacie kreslo na terasu zahradne - SET hojdacie a statické kreslá + taburetka + stolík

Kód tovar: 99-008
1 500,00 € 1 100,00 € Cena bez DPH: 916,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Hojdacie kreslo na terasu zahradne - SET hojdacie a statické kreslá + taburetka + stolík z elegantnej konštrukcie z hliníku.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hojdacie kreslo na terasu zahradne - SET hojdacie a statické kreslá + taburetka + stolík z elegantnej konštrukcie z hliníku. Vysokokvalitné záhradné sedenie - 2 záhradné kreslá (hojdacie a statické) s konferenčným stolíkom a taburetkou zabezpečí sedenie pre 2 osoby. Pevný, robustný, ale ľahký hliníkový rám s ratanovým výpletom a sivé vankúše na kreslách. Sedenie je vyrobené z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan. Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj konferenčný stolík a taburetka so sivým vankúšom na sedenie. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 2 osoby. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie.  

Exkluzívne záhradné sedenie s hliníkovou konštrukciou, ratanovým výpletom a stolíkom a taburetkou 

Luxurio Sofa Fatima

hojdacie kreslá na záhradu ratanové hlinikove set

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je to ratan? Popínavá rastlina, ktorá rastie v tropickom klimatickom pásme. Existuje mnoho rôznych odrôd, zvyčajne známych podľa názvu regiónu, kde vyrastal. V Indonézii rastie kvalitný ratan a krajina uspokojuje potreby 90% svetového trhu. Používa sa v nábytku, košíkoch, vychádzkových paličkách, kabátoch.

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

kreslo do záhrady hojdacie ratanove hlinikove

Hojdacie kreslo - Sedenie do záhrady - 2x kreslo + stolík + taburetka

kreslo na terasu hojdacie kovove hlinikove zahradne

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.

Luxusné sedenie do záhrady - pohodlné hojdacie kreslá so stolíkom a taburetkou

ratanové hojdacie kreslo


Špecifikácia:

Model: Luxurio Sofa Fatima
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný
Farba: sivá

Rozmery (v/š/h): 

Kreslo: 105x73x90cm
Hojdacie kreslo: 105x73x110cm
Stolík: 41x48x48cm
Taburetka: 45x58x50cm

Obsah balenia:

1x Statické kreslo do záhrady (+ sivé vankúše)
1x Hojdacie kreslo do záhrady (+ sivé vankúše)
1x Stolík
1x Taburetka s vankúšom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie