Akčná kamera - športová 5K WiFi kamera na bicykel s 3W LED svetlom a 6-osovou stabilizáciou

Kód tovar: 16-161
189,00 € Cena bez DPH: 157,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Akčná kamera - športová 5K WiFi kamera na bicykel či prilbu s 3W LED svetlom a 6-osovou stabilizáciou ponúka mimoriadnu kvalitu obrazu.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Akčná kamera - športová 5K WiFi kamera na bicykel či prilbu s 3W LED svetlom a 6-osovou stabilizáciou ponúka mimoriadnu kvalitu obrazu vďaka svojej schopnosti nahrávať video v ultra-čistom 5K rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Táto vysoká kvalita zabezpečuje, že každý detail vašich dobrodružstiev bude zachytený s nevídanou jasnosťou a živosťou, čo umožňuje zachytiť úchvatné momenty s nekompromisnou kvalitou obrazu. 

Kamera tiež disponuje širokouhlým objektívom 170°, ktorý zaručuje, že žiadna časť vašeho zážitku nebude prehliadnutá. HD širokouhlý objektív poskytuje širší zorný uhol, umožňujúc tak zachytiť rozsiahlejšie scenérie a dramatickejšie perspektívy, čo je ideálne pre rozmanité outdoorové aktivity, od horskej cyklistiky až po prírodné túry.

Športová kamera 5K 30fps akčné kamery s Wifi

Športová kamera 5K 30fps akčné kamery s Wifi

Všestranná kamera s integrovaným osvetlením

Všestranná kamera s integrovaným osvetlením je ideálnym riešením pre profesionálnych aj amatérskych cyklistov rôznych štýlov. Jej dizajn a funkčnosť sú špeciálne prispôsobené na použitie na širokú škálu typov bicyklov, vrátane horských bicyklov, elektrických bicyklov, cestných bicyklov a mestských bicyklov. S jej robustnou konštrukciou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam sa dokonale hodí na akékoľvek trasy, či už ide o náročné horské cesty alebo mestské ulice. 

5K WiFi Akčná kamera na bicykel

3W LED osvetlenie

Integrované 3W LED osvetlenie zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť a bezpečnosť počas nočných jázd alebo v zhoršených svetelných podmienkach, čo umožňuje cyklistom sústrediť sa na cestu a zároveň zaznamenávať svoje dobrodružstvá vo vysokom rozlíšení. Táto kombinácia výkonnej kamery a efektívneho osvetlenia predstavuje výnimočný nástroj pre každého, kto chce zachytiť a zdieľať svoje cyklistické zážitky.

Akčná kamera na bicykel s led svetlom wifi

Aplikácia pre kontrolu v reálnom čase

S aplikáciou iOS / Android môžete v reálnom čase kontrolovať nahrávaciu obrazovku a vďaka WiFi pripojeniu ovládať kameru priamo z vášho mobilného telefónu. Táto funkcia umožňuje okamžite zdieľať vaše úžasné zážitky, kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka aplikácii Supcam Pro poskytuje táto kamera pridanú hodnotu v podobe možnosti kontrolovať záznam v reálnom čase a ovládať ju priamo z vášho mobilného telefónu cez Wi-Fi pripojenie. 

Táto pohodlná funkcia prinesie cyklistom výhodu okamžitého zdieľania ich zážitkov bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. S touto kamerou tak môžete zdieľať vaše dobrodružstvá v reálnom čase, či už ste na cestách, alebo odpočívate po náročnej jazde, a to všetko priamo z pohodlia vášho mobilného telefónu.

Akčná kamera s 3W LED svetlom a 6-osovou stabilizáciou

Tri režimy osvetlenia

Kamera ponúka 3 režimy osvetlenia - vysoký, nízky a blikajúci, čo zabezpečuje vynikajúcu viditeľnosť v rôznych podmienkach. Jej vodeodolná konštrukcia a jasné LED svetlo zaručujú, že svieti jasne ako cez deň, tak aj v noci, čo poskytuje bezpečnosť a pohodlie pri jazde v akomkoľvek počasí. Tieto vlastnosti nejen zvyšujú bezpečnosť pri jazde, ale aj pohodlie, pretože vám umožňujú sústrediť sa na cestu bez obáv z nedostatočného osvetlenia, alebo nepriaznivých poveternostných podmienok.

wifi Akčná kamera na bicykel s 3W LED svetlom

Batérie s vysokou kapacitou

Akčná kamera na bicykel je vybavená vysoko kapacitnou 1000mAh lítiovou batériou, ktorá zaručuje dlhú výdrž pri používaní. Táto odnímateľná batéria umožňuje jednoduché nabíjanie a prípadnú výmenu, čo zabezpečuje, že váš prístroj bude vždy pripravený na zachytávanie nezabudnuteľných momentov bez obáv z vybitia v nevhodnej chvíli. 

Odolnosť a spoľahlivosť tejto batérie zaisťujú, že kamera zostane funkčná aj pri dlhodobom používaní v teréne. Výmena batérie je rýchla a jednoduchá, čo znamená, že môžete ľahko pokračovať v nahrávaní bez dlhých prestávok na dobíjanie, čo je neoceniteľné pri zachytávaní tých najvzácnejších okamihov na vašich cyklistických výpravách.

4K WiFi Akčná kamera na bicykel - športová kamera

Kvalitné a profesionálne vyzerajúce zábery so 6-osovou gyro stabilizáciou obrazu

6-osová gyro stabilizácia je kľúčom k zabezpečeniu profesionálnej kvality záznamu. Táto pokročilá technológia stabilizácie dramaticky znižuje rozmazanie a vibrácie, čo zaručuje, že vaše záznamy budú hladké a stabilné aj pri náročných podmienkach, ako sú rýchle jazdy alebo náročné terény. Tento aspekt je nevyhnutný pre zachytenie kvalitných a profesionálne vyzerajúcich záberov. 6-osová gyro stabilizácia obrazu poskytuje vynikajúcu rovnováhu a plynulosť záznamu, čím zabezpečuje, že vaše zábery budú vyzerať profesionálne a bez nechcených otrasov. 

Táto technológia umožňuje zachytiť kvalitné a detailné zábery aj pri vysokých rýchlostiach, alebo v náročných podmienkach, ako sú nerovné cesty alebo prudké pohyby. Vďaka tejto stabilizácii sa znižuje možnosť rozmazania a zvyšuje sa ostrosť a kvalita obrazu, čím sú vaše záznamy ostrejšie a vizuálne atraktívnejšie.

Akčná kamera so 6-osovou stabilizáciou


Špecifikácia produktu:

 • Displej: Bez obrazovky
 • Objektív: 170°A+ HD širokouhlý objektív
 • Veľkosť videa: 5K 30fps / 4K 60fps / 1080P 60fps
 • Video formát: MP4
 • Komprimovaný formát videí: H.264
 • Rozlíšenie fotografií: 24MP/20MP/12MP/8MP
 • Formát obrázka: JPEG
 • EIS: Podpora
 • Pamäť: Podpora TF karty do 32GB (nie je súčasťou)
 • Frekvencia optického zdroja: 50Hz / 60Hz
 • Pripojenia: USB Typ-C
 • Rozhranie zdroja napájania: 5V 0.5A
 • Kapacita batérie: 1000mAh
 • WIFI: Podpora Áno
 • Aplikácia: Supcam Pro iOS / Android
 • Hmotnosť: 35g


Obsah balenia:

1x 5K Wi-Fi Akčná kamera na bicykel
1x Batéria
1x Nabíjačka
1x Držiak na riadidlá
1x Držiak na prilbu
1x USB kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie