Prenosné ohnisko luxusné plynové - Lávový valec na terasu z liateho betónu

Kód tovar: 97-018
990,00 € Cena bez DPH: 825,00 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prenosné ohnisko luxusné plynové - Lávový valec na terasu z liateho betónu​

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Prenosné ohnisko luxusné plynové - Lávový valec na terasu z liateho betónu​ - voľne stojace ohnisko dokonale doplní atmosféru letných či zimných večerov. Výhodou ohniska je, že fľaša s plynom sa montuje priamo do ohniska. Ohnisko je ručne vyrábané a dekorované, takže každý kus je unikát. Terasový ohrievač už nikdy nemusí vyzerať neosobne a fádne. Štýlový vzhľad doplní skvelá atmosféra reálneho ohňa, no bez dymu a sadzí.

Priestorovo úsporný model plynového ohniska s plnohodnotným výhrevným výkonom ale aj plameňom pre vytvorenie atmosféry kdekoľvek.Ohniská sú ručne vyrobené z ľahkého betónu vystuženého sklenými vláknami (GRC - Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Ideálna voľba pre reprezentatívne priestory, vstupy do budov, menšie balkóny ale aj na jednoduché zdvihnutie úrovne vonkajších priestorov.

Už viac nemusíte rúbať drevo - stačí stlačiť jedno tlačidlo a HORÍ!

ohnisko na terasu

Hoci zima vie byť krásna hlavne keď je naokolo biely sneh, isto nám dáte za pravdu, že teplo je úžasné a príjemnejšie ako mráz a chlad. Niet nad letné prechádzky, teplý večer keď môžme tráviť na vzduchu hodiny a hodiny. Ale čo v zime či v chladných večeroch? Všetci milujú po návrate domov sadnúť si ku piecke, krbu alebo čo len k radiátoru so šälkou čaju alebo kávy. Ale takto trávime čas dnu a veľmi málo času sme von na čerstvom vzduchu. A práve preto, aby sme trávili viac času na vzduchu a pritom v teple - je tu toto fantastické a zároveň štýlové plynové ohnisko. Dekoratívny doplnok a užitočný ohrievač sa stane tým najhorúcejším miestom v záhrade, na dvore alebo na terase.

Nevadí, že von je chladno, zima alebo mráz! S týmto nádherným dekoratívnym a užitočným doplnkom na vašu terasu či do záhrady, si pripravíte krásne chvíle pohody, na oddych, romantické posedenie, či posedenie s priateľmi, alebo naopak len tak osamote sa zahľadieť do ohňa pri poháriku vína a uživať si pokoj, vzduch a hrejivé teplo sálajúce z kruhového ohniska. S ohniskom si môžete dopriať teplo a atmosféru reálneho ohňa všade tam, kde nemôžete alebo nechcete založiť pravý oheň. Ohniská dodávajú plnohodnotný oheň čo sa týka tepla, svetla či plápolajúcich plameňov, ale bez dymu, zápachu a poletujúcich iskier.

Ohniská na terasu, balkón či záhradu určené do exteriéru - Luxusný a funkčný ohrievač v jednom 

Dizajnové terasové ohnisko s výkonom reálneho krbu a veľkorysou stolovou plochou okolo ohňa. Tieto ohniská sú dizajnovou lahôdkou a exteriérové ohnisko bude srdcom a centrom vašej terasy, kde budete tráviť Váš čas spolu s blízkymi. Plynové ohnisko dokáže fungovať nielen ako sálavý ohrievač, ale zároveň je to štýlový terasový stôl do exteriéru, ktorý je pripravený prehriať a rozžiariť vonkajší priestor lusknutím prstov.

plynové ohnisko

Zahradne ohnisko (prenosné) plynové do záhrady dekoratívny prvok a užitočný ohrievač

Existuje viacero spôsobov ako na terasu či záhradu priniesť teplo, svetlo aj dizajn. Zväčša sa to ťažko dá dosiahnuť jediným doplnkom. Terasový sálavý ohrievač - takzvaný hríbik vie ponúknuť teplo, ale nedá svetlo ani možnosť položiť si pohár či jedlo. Ohnisko na prírodné drevo síce vie zabezpečiť aj svetlo a teplo, ale je potrebné rozkurovať, rúbať a dym ide na vás aj k susedom. Nie je možné, aby sa také ohnisko dalo urobiť na stole, okolo ktorého by sa dalo bezpečne a nerušene sedieť. 

plynové ohnisko na terasu

Toto ohnisko je terasový ohrievač, sálavý ohrievač či infračervený žiarič. Za jeho výkon cca 12kW by sa nemusel hanbiť ani krb, ktorý vykuruje dom či ohniská na drevo v záhrade. Môže sa stať horúcim centrom Vašej terasy, záhrady, alebo reprezentačných outdoor priestorov pri vašej firme, kde si každý bude chcieť prisunúť stoličku a užívať si teplo v jeho novodobom podaní. Každý terasový ohrievač či záhradné ohnisko má svoje neoceniteľné poslanie a to predĺžiť Vám možnosť ostať na terase, záhrade či balkóne. Stráviť viac času na vzduchu, pri západe slnka či pod hviezdami bez ohľadu na vonkajšiu teplotu či ročné obdobie. Otvorený oheň v strede ohniska Vám vytvorí súkromný letný večer počas celého roka a hlavne počas chladných dní.

Bez dymu a zápachu - ohrievač na chladné dni aj romantické posedenie pri ohni

plynové ohnisko na záhradu

Teplo nemusí sálať z ohrievača za chrbtom. Plynové ohnisko môže mať veľa podôb, aby sa z neho stal dominantný kus nábytku na Vašu terasu či záhradu. Či už ako moderný záhradný dizajn, alebo naturálny kus kameňa spojený s ohňom. Ohnisko do záhrady a na terasuVonkajšie plynové ohnisko vybralo tie najpodstatnejšie výhody otvoreného ohňa a stvorilo tak ten najprirodzenejší terasový ohrievač či romantické osvetlenie terasy bez toho, aby ste sa museli obávať štípania očí z dymu, či nadávok od susedov. U plynového ohniska nemusíte rúbať drevo, či fúkať na ohorené drievka, lebo oheň založíte jednou rukou, zatiaľ čo v druhej ruke môžete držať pohárik vína...
 

Špecifikácie:

Materiál: vysoko odolný liaty betón
Ovládanie: elektronické zapaľovanie s automatickým bezpečnostným vypínaním
Výkon: 12 kW
Rozmery: 45 x 70 cm (priemer/v)
Hmotnosť: 25kg
Typ plynu: Propán, Propán/Bután
Plynová flaša v stole: Áno
Spotreba plynu: 800-900g/hodinu
Rozmery horáku: Ø25 cm
Rozmery balenia: 52 x 52 x 78 cm
Hmotnosť balenia: 40kg
Príslušenstvo: Lávový kameň v balení
Umiestnenie plynovej fľaše: Interné (vnútri ohniska)


Obsah balenia:

1x Plynové ohnisko
1x Lávový kameň na prekrytie ohniska
1x Ochranný obal na prekrytie
1x Regulátor plynu
1x Prívodná hadica
1x AAA batéria
1x Návod na obsluhu

!!!Všetky stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové.!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
EventPRO

ohnisko plynové

Zariaďoval som reštiku s prístupom na veľkú terasu a bazén a hľadal som niečo takéto už dlhšiu dobu. Plynovú fľašu schováte do samotného ohniska čo je super výhoda ak ich potrebujete viac. Ohnisko samotné je kvalitne vyrobené ide z neho príjemné živé svetlo a teplo.
Váha 40kg ale je to liaty betón