Ohnisko na plyn (propán - bután) exterierové do záhrady či terasu s betónu + stôl

Kód tovar: 97-054
2 250,00 € Cena bez DPH: 1 875,00 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Ohnisko na plyn (propán - bután) exterierové do záhrady či terasu s betónu + stôl vytvorí príjemnú teplú atmosféru vďaka ktorej môžete tráviť von na čerstvom vzduchu hodiny.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ohnisko na plyn (propán - bután) exterierové do záhrady či terasu s betónu + stôl vytvorí príjemnú teplú atmosféru vďaka ktorej môžete tráviť von na čerstvom vzduchu hodiny a hodiny. Oheň od nepamäti spájal ľudí, vytváral pocit bezpečia a súdržnosti. Tento vekmi overený koncept je prirodzené preniesť do modernej doby, kedy je terasa či záhrada miestom určeným pre oddych, romantické posedenie, posedenie s priateľmi alebo relax osamote. Kúzelný konferenčný stolík s integrovaným ohniskom v tvare obdĺžnika dodáva plnohodnotný oheň, teplo a svetlo bez zbytočného dymu a zápachu. Hoci aj zima má svoje čaro, hlavne keď ste v objatí anjelsky čistého snehu, isto nám dáte za pravdu, že teplé posedenie je vítané, počas takéhoto počasia. 

Plynové ohnisko betónové vonkajšie do záhrady

ohnisko plynove propan butan do zahrady betonove

Už viac nemusíte rúbať drevo - stačí stlačiť jedno tlačidlo a HORÍ! 

Všetci si po návrate domov milujú sadnúť ku piecke, krbu alebo čo len k radiátoru so šálkou čaju. Fantastický a zároveň štýlový konferenčný stolík s plynovým ohniskom vám poskytne dokonalú príležitosť užívať si príjemné chvíle v teple domova. Dekoratívny doplnok a užitočný ohrievač sa stane tým najpríjemnejším miestom v záhrade, na dvore alebo na terase. Dizajnový terasový stôl s osadeným ohniskom sa stane srdcom vašej terasy, kde budete tráviť Váš čas spolu s priateľmi a blízkymi. Stôl s plynovým ohniskom dokáže fungovať nielen ako sálavý ohrievač, ale zároveň je to štýlový terasový stôl do exteriéru, ktorý je pripravený vás zahriať a rozžiariť vonkajší priestor lusknutím prstov. 

ohniska plynove propan butan betonove

Ohnisko v záhrade je obľúbeným, moderným, dekoratívnym prvkom, ktorý slúži ako praktický ohrievač 

Dizajnový terasový stôl osadený ohniskom s výkonom reálneho krbu a veľkorysou stolovou plochou okolo ohňa. Konferenčný stolík je ručne vyrobený z ľahkého betónu vystuženého sklenými vláknami, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je vytvorený tak, aby odolal aj tým najhorším poveternostným podmienkam.

 

Špecifikácie

  • Farba: sivá
  • Materiál: Betón 
  • Rozmery: 152 x 81 x 35 cm 
  • Váha: 102 kg 
  • Výkon: 16 kW

 

Obsah balenia

1x Plynové ohnisko
1x Kryt ohniska
1x Dekoračné sklo na prekrytie ohniska 
1x Ochranný plátenný obal na prekrytie stola
1x Regulátor plynu
1x Prívodná hadica 3m
1x AAA batéria zapaľovania
1x Návod na obsluhu

 

!!!Všetky stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové.!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie