Kryt plynovej fľaše - Betón / Keramika - ČIERNY

Kód tovar: 97-050
350,00 € Cena bez DPH: 291,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Kryt plynovej fľaše - Betón / Keramika - ČIERNY. Minimalistický záhradný kryt na plynovú bombu učeše váš exteriér do podoby štýlovej domácnosti.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Kryt plynovej fľaše - Betón / Keramika - ČIERNY harmonicky spája všetko, čo je potrebné v modernej záhrade. Elegantné plynové ohnisko, ktoré vás zahreje počas každého ročného obdobia sa zíde vždy. No potrebuje isté príslušenstvo, bez ktorého by sa nezaobišiel. Plynová bomba vystavená na vašej terase by budila dojem neusporiadanej domácnosti. Minimalistický záhradný kryt na plynovú bombu učeše váš exteriér do podoby štýlovej domácnosti. 

kryt na plynovu flasu cierny

Keramický kryt na plynovú fľašu vám predstavuje všestranný ukladací priestor a mnoho pohodlia

Môžete si byť istí, že kryt na plynovú fľašu do exteriéru je odolný aj voči tým najhorším poveternostným podmienkam a dlhodobo si dokáže zachovať svoj jedinečný vzhľad a tvar. Matný čierny kryt prešiel precíznym remeselným spracovaním a dôkladnou starostlivosťou o každý centimeter. Kryt na plynovú bombu bol ručne vyrobený z rovnakého materiálu ako ohniská z nášho výberu, teda z ľahkého betónu, ktorý je vystužený sklenými vláknami, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a zlým poveternostným vplyvom.

kryt na plynovu bombu cierny

Záhradný doplnok poslúži aj ako nábytok

Kryt na plynovú fľašu nemusí len stáť v kúte vašej záhrady a chytať prach. Praktický kryt v tvare kocky viete využiť aj ako príručný stolík, ktorý môžete dokonca aj pekne naaranžovať. Milý obrúsok či váza s čerstvo narezanými kvetmi by nič nepokazila. Zahriať sa môžete vždy a všade, stačí príjemné plynové ohnisko so svojim verným krytom v pätách. Spestrite svoju domácnosť nevšedným prírastkom do domácnosti.

Špecifikácie

  • Farba: čierna
  • Rozmery: 41 x 41 x 63cm 
  • Hmotnosť: 25kg 
  • Použitie: Vhodné pre 2 / 5 / 7,5 / 10 kg plynové fľaše

Obsah balenia

1x Kryt plynovej fľaše

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie