Obraz na stenu - Kovový (plechový) - LED podsvietené RGB 20 farieb - Lupene 50x100cm

Kód tovar: 66-079
320,00 € 219,00 € Cena bez DPH: 182,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

3D obrazy na stene kovové (plechové) LED podsvietené RGB 20 farieb - Lupene 50x100cm. Vyrobené z hliníka moderné a štýlové do obyvačky či spálňe.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

3D obrazy na stene kovové (plechové) LED podsvietené RGB 20 farieb - Lupene 50x100cm. Vyrobené z hliníka moderné a štýlové do obyvačky či spálňe. Lupene - 3D kovový (hliník) ručne robený obraz s LED podsvietením (RGB farby) a ďiaľkovým ovládačom. 3D obraz na stenu s rozmerom 50x100 cm z kovu. Hrúbka kovu - hliníka je 0,5 až 1,5mm, laserom vykrojené. Moderné obrazy na stenu sa hodia do každého interiéru, vo vnútri sa nachádzajú RGB farebné LED diódy, vďaka ktorým sa obraz rozžiari. Ďiaľkovým ovládačom si jednoducho zvolíte farbu podsvietenia a prípadne aj efekt prelínania, zmeny, blikania a prepínania farieb a intenzitu osvetlenia. 

kovový obraz do obývačky

LED podsvietene obrazy na stene z hliníka sú naozaj luxusný doplnok interiéru (obyvačky, spálňe). 3D obraz - moderné a štýlové.

Plechové obrazy na stenu svietia červenou, zelenou, modrou, bielou, oranžovou, ružovou, fialovou a žltou farbou + rôzne odtiene. Tento kovový obraz na stenu je modernou dekoráciou do každého interiéru. Vďaka ľahkému hliníku nie je obraz ťažký a tak ho pohodlne zavesíte kdekoľvek, bez potreby vŕtania zbytočných dier do steny. Moderné obrazy na stenu teda ich podsvietenie sa napájajú do klasickej elektrickej siete 230V. 

Luxusné moderné obrazy na stenu - 3D plechové obrazy

3D obrazy na stenu kovove do spalne

Moderné obrazy na stenu do obývačky kúpite v našom e-shope. Obrazy na stene rôznych rozmerov a motívov. Obrazy na stenu sú vyrobené z hliníka - super ľahnký a štýlový moderný prvok vo Vašom byte. 3D obrazy na stenu svietia 20 farbami - LED podsvietené obrazy na stenu. Štýlové obrazy na stene si jednoducho farebne prispôsobíte ku farbe interiéru. Kovové obrazy na stenu sa hodia do obývačky, spálne, kancelárie, do obchodu, hotela, čí baru a reštaurácie. 

Štýlové obrazy na stenu do spálne či obývačky - LED abstraktné obrazy

moderné obrazy na stenu

Kovové moderné obrazy do bytu sú vyrobené z hliníku, sú ľahké a odolné. Umiestniť ich môžete kdekoľvek. Hliník je vyrezávaný laserom a v otvoroch tohto štýlového obrazu sú ukryté farebné LED svetlá, vďaka ktorým sa obraz rozsvieti do požadovanej farby - na výber máte 20 farebných odtieňov, ktoré sa ľahko menia pomocou ďiaľkového ovládača. 

Obrazy na stenu do obývačky - do bytu, domu, reštaurácie, baru, hotela, kancelárie a pod. 

kovové obrazy do obývačky

Špecifikácia:

Rozmery: 50x100x3,5cm
Materiál: hliník
Hrúbka kovu: 0,5-1,5mm
LED podsvietenie: áno, 20x voliteľné farby
Ďiaľkové ovládanie: áno
Napájanie: 230V

Obsah balenia: 

1x LED kovový obraz
1x Napájací kábel
1x Ďiaľkové ovládanie
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie