Presklená chladnička – 25L / 27 plechoviek

Kód tovar: 62-004
249,00 € Cena bez DPH: 207,50 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Presklená chladnička –  25L / 27 plechoviek. Táto malá chladnička na víno, nápoje, aťd. Vám dokonale zapadne do vašej záhradky.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Presklená chladnička – 25L / 27 plechoviek. Táto malá chladnička na víno, nápoje, aťd. Vám dokonale zapadne do vašej záhradky. Žiadna záhradná párty, klubovňa, alebo garáž správneho kutila sa nezaobíde bez kvalitne vychladených nápojov na osvieženie počas horúcich letných dní. Neobmedzujte sa veľkosťami klasických veľkých chladničiek, ktoré na občasné používanie určite nepotrebujete. Naše mini chladničky vychladia to čo práve potrebujete a počas dňa udržia vaše nápoje v požadovanej teplote a vaše potraviny ostanú dlho čerstvé. Určite vás zaujme aj ich moderný a nadčasový dizajn, ktorý doplní každú miestnosť. Spotreba energie je samozrejme priamoúmerná veľkosti a objemu chladničky.

Minichladnička pre dokonalé vychladenie našich obľúbených nápojov. Uľahčite si život - táto malá chladnička na víno, nápoje, aťd. Vám dokonale zapadne do vašej záhradky, alebo interiéru chaty či ako auto chladnička. Mini chladničky prenosné rôzneho druhu na predaj – lacné môžeš kúpiť online v našom obchode. Kvalitné spracovanie a k tomu adekvátna cena.

Mini chladničky - presklenné


Špecifikácie: 

Typ: BCR 25
Objem: 25 litrov / 27 plechoviek (330ml)
Chladenie: 18-25°C pod okolitú teplotu
Izolácia: Polyuretanová pena bez CFC a HCFC
Napájanie: 12V DC, DC 12V/AC 110V, DC 12V/AC 230V
Hmotnosť: 7 kg
Spotreba energie: 40-60W
Rozmery: 410(H) x 340(Š) x 480(V) mm

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mal

Mini chladnička/tlačidlá

Malin Gustavsson odpovedať

Ahoj . Máme túto chladničku, ale od minulého leta ju máme vypnutú. Teraz, keď to naštartujeme, nevychladne? Myslíme si, že niekto vymenil gombíky vzadu, takže teraz nevieme, ako by mali stáť? 🤪DC alebo AC? Atď 🤷‍♀️Prosím, môžete mi s tým pomôcť🙏chceme to teraz používať doma, takže je to bežná zásuvka, je to zapojené do zásuvky🫣Dúfam v pomoc🌺Mvh Malin

Preložené z: sv
0
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie