Kozmetická mini chladnička 6L

Kód tovar: 62-023
229,00 € Cena bez DPH: 190,83 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Kozmetická mini chladnička je určená na chladenie medikametov ako aj kozmetickej drogérie a vďaka kompaktným rozmerom a ľahkej konštrukcie je ideálna na cestovanie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Kozmetická mini chladnička je určená na chladenie medikametov ako aj kozmetickej drogérie a vďaka kompaktným rozmerom a ľahkej konštrukcie je ideálna na cestovanie. Vrchný diel sa otvára jednoduchým stlačením tlačidla a vďaka jeho priehľadnosti ľahko identifikujete obsah chladničky. Integrovaný digitálny displej slúži na informovanie o vnútornej teplote a tak budete mať pod kontrolou teplotu vašej kozmetiky. 

Žiadna záhradná párty, klubovňa, alebo garáž správneho kutila sa nezaobíde bez kvalitne vychladených nápojov na osvieženie počas horúcich letných dní. Neobmedzujte sa veľkosťami klasických veľkých chladničiek, ktoré na občasné používanie určite nepotrebujete. Naše mini chladničky vychladia to čo práve potrebujete a počas dňa udržia vaše nápoje v požadovanej teplote a vaše potraviny ostanú dlho čerstvé. Tieto mini chladničky nie sú výhodou len vďaka svojej veľkosti a použiteľnosti aj v osobnom vozidle počas dlhých ciest. Určite vás zaujme aj ich moderný a nadčasový dizajn, ktorý doplní každú miestnosť. Spotreba energie je samozrejme priamoúmerná veľkosti a objemu chladničky. Mini chladničky prenosné rôzneho druhu na predaj – lacné môžeš kúpiť online v našom obchode. Kvalitné spracovanie a k tomu adekvátna cena.

kozmeticka chladnicka BCR-6

Špecifikácie: 

Model: BCR-6
Objem: 6 litrov
Chladenie: 10-12°C pod okolitú teplotu
Izolácia: Polyuretanová pena bez CFC a HCFC
Napájanie: DC 12V, DC 12V/AC 110V, DC 12V/AC 230V
Hmotnosť: 2,5 kg
Spotreba energie: 40-60W
Rozmery: 310(H) x 215(Š) x 275(V) mm        

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie