HUVr Board - Antigravitačný skateboard

Mladý tím vedcov sa v roku 2010 pustil do prekonávania gravitácie prostredníctvom dostupných technológii. Z napohľad nereálneho projektu vzišiel jeden z najzaujímavejších a najprielomovejších produktov posledných rokov. Z klasického konceptu skateboardu vytvorili vznášajúcu sa „dosku“ HUVr, ktorá len za pomoci výkonných lithium-ionových batérii vytvorených mladým vedcom Yet-Ming Chiang v 2001, vytvára dostatočne silné anti-gravitačné pole na udržanie dospelej osoby nad zemou.  

Tím HUVr si momentálne kladie za úlohu zlepšiť stabilitu, ovládateľnosť a samotnú rýchlosť HUVr boardu. Keďže tieto výskumy stoja nemálo financií, spoločnosť sa rozhodla tento produkt uviesť na trh v blízkom čase o ktorom Vás samozrejme budeme informovať.

HUVr board si môžete pomocou mobilnej aplikácie spárovať s mobilným telefónom, vďaka čomu viete svoje údaje o vlastných jazdách zdieľať s HUVr spoločenstvom a taktiež ich môžete streamovať cez Twitter a Facebook. Pre lepšie rozhodovanie pri výbere je HUVr board navrhnutý vo viacerých farebných prevedeniach, takže na svoje si príde každý zákazník.

Pre testovanie tohto vynálezu vybrali svetovú špičku v jazdení na skateboarde Tonyho Hawka a niekoľko známych celebrít ako Moby a iní . V priloženom videu si môžete pozrieť ich počiatočné pokusy o boj s gravitáciou. 

 

O presnom uvedení do predaja a všetkých novinkách Vás budeme informovať priamo na našom e-shope ako aj na našej Facebookovej stránke.

Tony Hawk      Tony Hawk

 

Čo poviete stane sa to realitou, alebo sme len svedkami šikovnej ilúzie? 

Huvr board Huvr board

Huvr board Huvr board

Huvr board Huvr board

Huvr board Huvr board