Originálna detská čelenka so slúchadlami - Žirafa

Kód tovar: 11-267
19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Originálna detská čelenka so slúchadlami - Žirafa, tak ako každá žirafa vytŕča z radu zvierat, tak aj Vaša ratolesť bude vytŕčať medzi deťmi nosením tejto pohodlnej a praktickej čelenky.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Originálna detská čelenka so slúchadlami - Žirafa, tak ako každá žirafa vytŕča z radu zvierat, tak aj Vaša ratolesť bude vytŕčať medzi deťmi nosením tejto pohodlnej a praktickej čelenky. Detská čelenka je dostupná v rôznych zábavných a priateľských vzoroch aby si našla obľubu v každej vekovej kategórií. Poskytuje extra komfort, nakoľko je vyrobená z mäkkého flísu, vďaka čomu je hebká a mimoriadne pohodlná na nosenie pre deti. V čelenke sa nachádzajú ultra ploché slúchadlá s možnosťou nastavenia hlasitosti. 

celenka so zirafou

Deti ju milujú pretože je perfektná pre sledovanie filmov na posteli, počas dlhých jázd v aute alebo pri tancovaní na ich obľúbené skladby. Rodičia môžete byť ubezpečení, že hlasitosť reproduktorov je obmedzená na maximálnu odporúčanú hlasitosť 85 dB, kvôli ochrane sluchu a zároveň čelenka tlmí aj vonkajší hluk. Vaše dieťa bude po celý čas nosenia tejto čelenky plne chránené pred možnou hrozbou poruchy sluchu a pritom si bude užívať jej pohodlie a zábavu čo poskytuje. Neobmedzuje nepríjemným tlačením, prípadne vypadávaním slúchadiel z uší, ako sa to bežne stáva pri klasických slúchadlách. Práve naopak, čelenka bola navrhnutá aby bola čo najpohodlnejšia počas krátkej, alebo dlhej doby nosenia. Veľkosť čelenky je nastaviteľná pomocou mäkkého zapínania na suchý zips, vďaka čomu je ľahko prispôsobiteľná pre každé dieťa. 

sluchadla v celenke s motivom zirafy

Obľubu si nájde aj u rodičov, vďaka ľahkej udržiavateľnosti. Reproduktory je totiž možné vybrať, následne môžete čelenku vložiť priamo do pračky a oprať ju pri nízkej teplote. Preto sa nemusíte vôbec obávať, keď bude čelenka spotená alebo špinavá počas užívania Vašim dieťaťom. Detskú čelenku je možné pripojiť priam ku všetkým audio zariadeniam, ako je televízor, tablet, MP3 prehrávač, notebook, mobil, ktoré využívajú štandardné zvukové pripojenie pomocou jacku 3,5 mm. V našom e-shope nájdete aj iné zábavné a milé vzory týchto čeleniek, preto veríme, že si určite vyberiete jednu aj pre svoje dieťa. 

detska celenka so sluchadlami

Vlastnosti:

plus Mimoriadne pohodlné slúchadlá Snuggly Rascals
plus Nastaviteľná veľkosť čelenky pomocou suchého zipsu
plus Ochrana sluchu, maximálna hlasitosť 85 dB
plus Ľahko udržiateľné, možnosť vložiť do pračky
plus Klasický zvukový konektor 3,5 mm

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie