Chlapčenská detská čelenka so slúchadlami - Lietadlo

Kód tovar: 11-263
19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Chlapčenská detská čelenka so slúchadlami - Lietadlo, poteší každého malého cestovateľa a fanúšika lietadiel, ktorému táto čelenka spríjemni dlhé chvíle počas cestovania.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Chlapčenská detská čelenka so slúchadlami - Lietadlo, poteší každého malého cestovateľa a fanúšika lietadiel, ktorému táto čelenka spríjemni dlhé chvíle počas cestovania. Detská čelenka je dostupná v rôznych zábavných a priateľských vzoroch aby si našla obľubu v každej vekovej kategórií. Poskytuje extra komfort, nakoľko je vyrobená z mäkkého flísu, vďaka čomu je hebká a mimoriadne pohodlná na nosenie pre deti. V čelenke sa nachádzajú ultra ploché slúchadlá s možnosťou nastavenia hlasitosti. 

čelenka so slúchadlami lietadlo

Deti ju milujú pretože je perfektná pre sledovanie filmov na posteli, počas dlhých jázd v aute alebo pri tancovaní na ich obľúbené skladby. Rodičia môžete byť ubezpečení, že hlasitosť reproduktorov je obmedzená na maximálnu odporúčanú hlasitosť 85 dB, kvôli ochrane sluchu a zároveň čelenka tlmí aj vonkajší hluk. Vaše dieťa bude po celý čas nosenia tejto čelenky plne chránené pred možnou hrozbou poruchy sluchu a pritom si bude užívať jej pohodlie a zábavu čo poskytuje. Neobmedzuje nepríjemným tlačením, prípadne vypadávaním slúchadiel z uší, ako sa to bežne stáva pri klasických slúchadlách. Práve naopak, čelenka bola navrhnutá aby bola čo najpohodlnejšia počas krátkej, alebo dlhej doby nosenia. Veľkosť čelenky je nastaviteľná pomocou mäkkého zapínania na suchý zips, vďaka čomu je ľahko prispôsobiteľná pre každé dieťa. 

sluchadla v celenke

Obľubu si nájde aj u rodičov, vďaka ľahkej udržiavateľnosti. Reproduktory je totiž možné vybrať, následne môžete čelenku vložiť priamo do pračky a oprať ju pri nízkej teplote. Preto sa nemusíte vôbec obávať, keď bude čelenka spotená alebo špinavá počas užívania Vašim dieťaťom. Detskú čelenku je možné pripojiť priam ku všetkým audio zariadeniam, ako je televízor, tablet, MP3 prehrávač, notebook, mobil, ktoré využívajú štandardné zvukové pripojenie pomocou jacku 3,5 mm. V našom e-shope nájdete aj iné zábavné a milé vzory týchto čeleniek, preto veríme, že si určite vyberiete jednu aj pre svoje dieťa. 

detska celenka so sluchadlami

Vlastnosti:

plus Mimoriadne pohodlné slúchadlá Snuggly Rascals
plus Nastaviteľná veľkosť čelenky pomocou suchého zipsu
plus Ochrana sluchu, maximálna hlasitosť 85 dB
plus Ľahko udržiateľné, možnosť vložiť do pračky
plus Klasický zvukový konektor 3,5 mm

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mih

Hluk

Mihaela odpovedať

Dobrý deň, chránia aj pred hlukom zvonku, keď sú vypnuté? Vďaka

Preložené z: ro
Cool Mania

Chlapčenská detská čelenka so slúchadlami - Lietadlo

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Nepoužíva sa priamo na tento účel. Samozrejme, dokáže ochrániť dieťa pred hlukom, no hlavným účelom je prehrávanie hudby v slúchadlách.

Preložené z: ro
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie