Mikrofón na zrkadlovku BOYA BY-BM2021

Kód tovar: 73-001
49,00 € 39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Kondenzátorový mikrofón na zrkadlovku BOYA BY-BM2021 je superkardioidný smerový mikrofón, ktorý je ideálny na nahrávanie videa a zvuku pomocou kamery.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Kondenzátorový mikrofón na zrkadlovku BOYA BY-BM2021 je superkardioidný smerový mikrofón, ktorý je ideálny na nahrávanie videa a zvuku pomocou kamery, smartfónu alebo fotoaparátu.

Či už ste vloger, live streamer, alebo len skrátka radi nahrávate videá z dovoleniek, či výletov určite poznáte ten pocit, kedy si prehráte video a zistíte, že na ňom nie je kvôli vetru takmer nič počuť. Smerové mikrofóny – takzvané “shotgun mikrofóny“ sa dnes tešia veľkej popularite a to hlavne pre ich vysokú spoľahlivosť, kompaktnosť a výkonBY-BM2021 je vyrobený z materiálu ABS, ktorý sa stará o odolnosť zariadenia a je vybavený zabudovaným tlmičom nárazov. Efektívne eliminuje zbytočné vibrácie a tým hluk pozadia. Smerový mikrofón je charakteristický tým, že sa zameriava na zvuk vpredu a znižuje hluk všade vo svojom okolí. Jeho používaním docielite mnohonásobne kvalitnejší a čistejší zvuk ako pri použití vstavaného mikrofónu vo vašom zariadení.

kondezátorový mikrofón pre zrkadlovku

Dodávané káble TRS a TRRS zabezpečujú, že mikrofón je kompatibilný s takmer všetkými smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami a inými fotoaparátmi, ktoré majú 3,5 mm vstup. Jeho malá váha a kompaktné rozmery spôsobia, že si jeho nosenie sotva všimnete. Je ideálnym spoločníkom na vašich cestách, či pri tvorbe live videí.

Technické vlastnosti:

Frekvenčná odozva: 40-20000Hz
Senzitivita: -35dB±3dB (at 1kHz, 0dB=1v/Pa)
Pomer signál/ruch: 76dB
Vstup: 3,5mm TRS a TRRS kábel
Rozmery: 168*77,2*49,9mm
Váha: 63g

Obsah balenia:

1x mikrofón BOYA BY-BM2021
1x TRRS kábel
1x TRS kábel
1x prenosný vak
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie