Klopový mikrofón pre Android s USB-C (mobil, tablet, PC) 76 db - Boya BY-M3

Kód tovar: 73-016
69,00 € Cena bez DPH: 57,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Klopový mikrofón pre Android s USB-C (mobil, tablet, PC) 76 db - Boya BY-M3 predstavuje inovatívne riešenie pre zvýšenie zvukovej kvality vašich nahrávok a videí.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Klopový mikrofón pre Android s USB-C (mobil, tablet, PC) 76 db - Boya BY-M3 predstavuje inovatívne riešenie pre zvýšenie zvukovej kvality vašich nahrávok a videí. Tento kompaktný mikrofón je navrhnutý s dôrazom na mobilnosť a jednoduché použitie, umožňujúc profesionálnu zvukovú reprodukciu pri každej príležitosti. S kompatibilitou so širokým spektrom zariadení sa tento mikrofón stáva neodmysliteľným doplnkom pre kreatívnych jednotlivcov, vlogerov, novinárov a hudobníkov, ktorí si cenia kvalitu zvuku vo svojich projektoch. Slúchadlá stačí pripojiť k vášmu mobilu a môžete ich začať využívať, nie su potrebné žiadne batérie.

Mikrofon na mobil s USB-C konektorom pre Android zariadenia

Mikrofon na mobil s USB-C konektorom pre Android zariadenia

Inteligentná redukcia hluku

Inteligentná redukcia hluku v tomto mikrofóne predstavuje revolučnú funkciu, ktorá vám umožňuje zachytiť čistý zvuk bez rušivých okolitých zvukov. Táto pokročilá technológia analyzuje a potláča nežiaduce hluky a šumy, čím výrazne zlepšuje kvalitu vašich nahrávok. Bez ohľadu na to, či ste vonku na frekventovanej ulici, v hlučnom priestore alebo v nekontrolovateľnom prostredí, inteligentná redukcia hluku efektívne izoluje váš hlas a minimalizuje rušivé elementy.

klipsový mikrofón usbc na mobil

Vynikajúce riešenie pre nahrávanie kvalitného zvuku

Klipsový mikrofón predstavuje vynikajúce riešenie pre nahrávanie kvalitného zvuku vo viacerých smeroch, zabezpečujúc optimálnu flexibilitu a pohodlie. Jeho kompaktný dizajn s klipom umožňuje jednoduché uchytenie na oblečenie, čo je ideálne pre hands-free použitie pri nahrávaní videí, rozhovorov, alebo prezentácií. So všesmernou funkciou je schopný zachytiť zvuk z rôznych smerov, čím poskytuje detailné a vyvážené audiozáznamy.

mini klipovy mikrofon usbc android mobil

Sloboda pohybu

Sloboda pohybu je s týmto klopovým mikrofónom doslova na dosah. S dlhým káblom s dĺžkou 6 metrov získavate maximálnu flexibilitu a možnosť pohybu bez obmedzení. Tento šikovný rozmer kábla vám umožňuje voľne manévrovať, či už pri nahrávaní videí, živých vystúpeniach, alebo v iných situáciách, kde je potrebné udržať pripojenie na dostatočnej vzdialenosti. S mikrofónom s dlhým káblom nebudete obmedzení v priestore a môžete sa slobodne pohybovať, čím vytvoríte pohodlné a profesionálne prostredie pre svoje nahrávky. 

klopový mikrofón do štúdia usbc android

Pripravený na použitie

S jednoduchosťou a efektívnosťou v mysli je tento klopový mikrofón navrhnutý tak, aby bol úplne pripravený na použitie ihneď po pripojení. Bez potreby zložitých nastavení či konfigurácií môžete začať nahrávať čistý a kvalitný zvuk. Jeho intuitívne rozhranie a plug-and-play funkcionalita zabezpečujú, že môžete okamžite začať svoje kreatívne projekty bez straty času na technické detaily. Bez ohľadu na to, či ste začínajúci tvorca obsahu, alebo skúsený profesionál, tento mikrofón vám poskytuje nekomplikovaný spôsob dosiahnutia vynikajúceho zvuku, kedykoľvek ho budete potrebovať.

klopový mikrofón usb-c na mobil


Špecifikácie:

 • Princíp prevodníka: Kondenzátorový mikrofón
 • Konektor: Typ-C (certifikované USB-IF)
 • Všesmerový mikrofón
 • Pomer signálu k šumu: 76dB alebo viac
 • Frekvenčná odozva: 50Hz - 20kHz
 • Citlivosť: -40dB+/-3dB (0dB=1V/Pa, pri 1KHz)
 • Bitová rýchlosť: 16bit, 24bit
 • Vzorkovacia frekvencia: 44,1 / 48kHz
 • Napájanie: Napájané cez pripojenie k zariadeniu iOS
 • Dĺžka kábla: 6m
 • Hmotnosť: 46g


Obsah balenia:

1x Klopový mikrofón
1x Taška na prenášanie
1x Suchý zips
1x Spona na oblečenie
1x Penový kryt na mikrofón
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie