Halloween masky na karneval: TOP #12 najlepšie kostýmy

Halloween masky na karneval: TOP #12 najlepšie kostýmy nielen pre deti ale hlavne dospelých nájdeš priamo v našom e-shope.

31. október to je čas pre všetky strašidlá a príšerky, masky a kostýmy, pretože vtedy je Halloween.  Takže si oblečme nejaký scary karnevalový kostým či masku a prečo si nezakričať húúúúú... a poďme sa trošku báť :)

V histórii sa traduje, že v prvý novembrový deň sa zjavujú duše mŕtvych, a tie sa snažia ovládnuť všetko živé a dostať sa do tela človeka. A tak si ľudia na ochranu proti týmto duchom privolali pomoc – svetlo deň predtým na Halloween. Najprv v podobe sviečok, lampášov či ohnivých uhlíkov až po sviečku vo vyrezaných tekviciach v podobe tváre,  pričom táto tradícia zotrvala až dodnes.

halloween masky a kostymy

Donedávna tento sviatok u nás nebol až tak rozšírený, všeobecne je známe, že Halloween sa najviac traduje v USA, kde sa tento sviatok oslavuje od 19. storočia. Ľudia, hlavne deti a mládež si počas Halloweenu obliekajú rôzne karnevalové kostýmy a strašidelné masky, a pomaľované tváre sú tiež znakom toho, že majú za účel odpudiť zlých duchov a zlé mocnosti. Dnes je tento sviatok predovšetkým časom zábavy a adrenalínovým dobrodružstvom a láka hlavne deti, ktoré si vyrobia či oblečú karnevalové masky pre deti a chodia od dverí k dverám vystrašiť obyvateľov domov a bytov a tí ich obdarujú ich sladkosťami alebo ovocím, a to na hlavne západe, v Austrálii a v iných krajinách.

karnevalove kostymy a halloween masky

U nás nie je až tak zaužívaný halloween ako v Amerike, avšak čim ďalej tým viac sa začínajú aj u nás konať rôzne halloweenske večierky, strašidelná párty, karneval v maskách či Halloween disko, kde sa dá zažiť tajomné čaro ako nikým nepoznaná maska na Halloween párty, a to prináša kopec zábavy a dobrodružstva. Niektorí si Halloween už zaužívali ako ďalší podobný sviatok Veľká noc či Vianoce, a tak ozdobia a vykrášlia si svoje domovy tekvicami či dekoráciami v strašidelnom štýle Halloweenu a urobia si pekný večer pred telkou, kedy si pozrú duchársky či hororový film.

Ale tí, čo sa naozaj radi boja a nenechávajú sviatok Halloween len tak, sa celý rok nevedia dočkať kedy si oblečú karnevalový kostým či strašidelnú masku.  A aké čaro má strašidelná halloweenska noc, veď už aj deti v škole sa tešia na to, kedy si už budú môcť obliecť masky na karneval pre deti ako napríklad ježibaba, čert, kostlivec, smrtka, čarodejník, príšera či monštrum, spiderman, superman, Harry Potter, princezná, bojovník, nejaké zvieratko alebo iné karnevalové kostýmy pre deti.

Halloween nie je o tom ako vydesiť deti či dospelých, je predovšetkým o zábave, adrenalíne a dobrodružstve vyvolať svojou maskou či kostýmom trošku strach a pocit príjemne sa báť :)

Dospelí a mladí sa veru tiež nevedia dočkať Halloween párty či diskotéky, keď s nadšením a vzrušením vyberajú masky na karneval ako napríklad krvilačné zvery, vlkolak či nesmrteľný upír, alebo halloween masky ako desivý a morbídny zombie či mŕtvola, múmia a iné masky na halloween. A pravdaže, všetky kostýmy pre deti nemusia byť desivé, škaredé a strašne strašidelné. Stačí si vybrať nedesivú masku na halloween ako napríklad kostým Spiderman, Ironman, múmia, Ironman alebo terminátor, kyklop, klaun alebo len si obliecť strašidelné doplnky ako kravatu či rukavice. 


A kde môžete tieto kostýmy na Halloween, strašidelnú masku či kostým na karneval nájsť? Náš e-shop Cool-mania má pripravené na tento Halloweensky sviatok pestrý výber masiek a kostýmov, stačí sa len ponoriť do našej ponuky a príjemne sa postrašiť alebo zabaviť pri výbere tej vhodnej masky. A nech sa páči, pripravili sme pre vás zopár našich tipov na karnevalové masky a Halloween kostýmy,  a budeme veľmi radi keď sa naše halloweenske kostýmy a masky postarajú o perfektnú zábavu a príjemne strašidelnú noc :)
 

#12 Zvukovo senzitívna LED Maska Underworld

halloween maska underworld

Kto videl film Underworld tak sa ani nediví, prečo má táto maska na Halloween toľko zubov! Našťastie, táto maska je neškodná, určite nehryzie, ba dokonca je okúzľujúca v istom slova zmysle, pretože je to zvukovo senzitívna DJ maska na tvár, ktorá bliká podľa hudby. Je teda úplne super vhodná na Halloween párty, či disco alebo karneval v maskách. A je veľmi efektná hlavne keď začne blikať v úplnej tme a potom už vopred ľutujeme toho čo sa akurát bude nachádzať vedľa :)
 

#11 LED svietiaca maska anonymous

led halloween maska anonym

Chcete sa ísť zabaviť na Halloween večierok či karneval v maskách, ale nechcete byť nikým poznaný? Tak si nasaďte masku anonyma a zažite ten vzrušujúci pocit byť aspoň na chvíľu niekým iným. LED maska anonym na Halloween - univerzálna maska pre každého. 
 

#10 LED svietiaca kravata

led kravata halloween masky

Ak ste trochu konzervatívny typ a nehrniete sa do odvážnych masiek či kostýmov, a chystáte sa na Halloween párty či disco, dajte si teda túto LED kravatu a splníte tak podmienku vstupu v maske. Alebo s touto svietiacou  LED kravatou zažiarte na akejkoľvek diskotéke či zábave, kde budete určite stredobodom pozornosti.

#9 LED svietiaci motýlik

led neonovy motylik maska na halloween

Takisto ako LED kravata je aj tento LED motýlik vhodnou formou ako prísť na večierok v duchu Halloween či karneval v maskách, a prísť teda v maske či jednoducho zapadnnúť medzi ostatných v karnevalových kostýmoch či maskách. Alebo LED motýlik využijete aj na párty, zábave či tancovačke, kde zaujmete ostatných svojou nevšednosťou. 

#8 LED blikajúce rukavice - Kostra

led svietiace rukavice kostra

 

Tieto LED svietiace rukavice kostra sú perfektné práve na Halloween párty, disco či karneval v maskách. Samozrejme sú vhodné aj ako originálny darček. Ak chceš byť cool a zaujať, alebo si rád stredobodom pozornosti, tieto LED rukavice určite pritiahnnu množstvo pohľadov a najefektívnejšie sú v tme, presne v takej atmosfére ako na Halloween :).

#7 Crazy kostým padajúca hlava

morf karnevalovy kostym padajuca hlava

Tak týmto karnevalovým kostýmom MORF padajúca hlava - určite šokujete každého! Kostým je totižto súčasťou ilúzie ako hlava doslova padá z ramien a zachytíte ju do svojich rúk! To bude úžas a šok na tvárach ľudí čo Vás stretnú na Halloween a potom smiech a zábava, keď sa budú dožadovať opakovania. A pripravte sa na množstvo fotografií a zážitkov, veď človeka čo stráca hlavu nestretávame každý deň :)

#6 MORF kostým nahý muž - Naked Billy

morf kostym na karneval nahy muz

Ale nie... to snáď nie? To je fakt nahý?! To budú otázky a prekvapené pohľady ostatných na Halloween párty, a hlavne pobavené tváre najmä nežného pohlavia. Teda ak ste extravagantný typ a máte rád humor s odvahou, tak tento karnevalový kostým "Nahý muž" je ten pravý pre Vás a určite zaujmete a vyniknete, to Vám garantujeme, pretože budete 100% neprehliadnuteľný :)

#5 Strašidelný kostým odtrhnutá ruka

morf halloween kostym odtrhnuta ruka

Úúúúúúú... tak toto je husté! Tak toto je ozaj nechutné a hnusné, a vyzerá to tak reálne! Tento MORF kostým odtrhnutá ruka je až dych berúci, veď si predstavte, že sa zrazu pred vami objaví niekto, kto vám ukazuje odťatú ruku a kričí o pomoc. Preto je tento kostým presne vhodný práve na karneval v kostýmoch a Halloween v maskách. Už ostáva len otázkou, či pomôžete alebo utečiete :) 

#4 MORF kostým príšera klaun

morf halloween kostým klaun

Aha klaun... to je tá milá postavička, ktorú má rado každé dieťa? Žeby naozaj? Nuž áno, je to tak... ale nie v tejto podobe. Tento klaun kostým na Halloween je presný opak milej postavičky. Je tajomný, scary a hlavne celý pomaľovaný a s veľkými zubami  Možno sa dokonca stretnete s tým, že ľudia, čo vás uvidia v tomto Halloween kostýme budú mať na tvári výraz - ide si po mňa? ;)

#3 Kostým Spiderman

morf karnevalovy kostym spiderman

Ale nie všetky kostýmy na karneval či masky na Halloween musia byť strašidelné a desivé. Kostým Spiderman je rovnako zaujímavý a vhodný aj na Halloween aj na karneval. Veď hádam skoro každý chlapec a dokonca aj muž túži stať sa komiksovým alebo aj naozajstným hrdinom, ktorý bojuje proti zlu, obraňuje nevinných a zachraňuje svet :)
 

#2 MORF Halloween tričko strašidelné oko

morf halloween tricko strasidelne oko

Niektoré veci vedia poriadne vydesiť! Napríklad také tričko s okom, ktoré si myslíte, že je statické a nehýbe sa, a odrazu sa otočí a pozrie sa a vás skoro trafí šľak! Vynikajúci kostým na Halloween je toto tričko MORF strašidelné oko, určite s ním zaujmete a vydesíte, stačí ak si ho oblečiete na párty, karneval v maskách alebo halloween diskotéku :)

#1 Maska na Halloween - Kyklop

halloween maska kyklop

Áááá... tak toto je tiež krásne desivé. Ak na ceste z obchodu na Vás za rohom vyskočí niečo ako tento kyklop s jedným okom, tak pustíte aj nákup a dáte sa v nohy kade ľahšie. Veď to jedno oko hľadí akokeby vás išiel kyklop zjesť... Hmm, to sa predsa nevidí každý deň, a práve preto je táto Halloween maska Kyklop vynikajúca na scary párty či karneval v maskách :)