10“ palcový cúvací HD monitor s dotykovou obrazovkou + 4 FULL HD vstupy

Kód tovar: 15-031
429,00 € Cena bez DPH: 357,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

10“ palcový cúvací HD monitor s dotykovou obrazovkou s možnosťou pripojiť až 4x FULL HD cúvaciu kameru.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

10“ palcový cúvací HD monitor s dotykovou obrazovkou  s možnosťou pripojiť až  4x  FULL HD cúvacie kamery je nová generácia parkovacieho systému, ktorý vám prináša  čistý, ostrý obraz  cez deň aj za zlých svetelných podmienok a všetky potrebné technické prostriedky pre bezpečnú prevádzku a ovládanie motorových vozidiel a strojov . Pre ešte jednoduchšie používanie je monitor vybavený dotykovým displejom. Monitor umožňuje prepínanie rôznych variant zobrazenia kamier, podľa toho koľko kamier máte pripojených a ktoré chcete, aby sa zobrazovali ako hlavné. Cúvací monitor obsahuje menu v ktorom máte k dispozícii rôzne možnosti nastavenia LCD monitora a kamier, ktoré sú k nemu pripojené.

Na každej kamere sa dá cez monitor nastaviť napríklad zrkadlenie obrazu ,alebo zapnúť cúvacie vodiace čiary, ktoré si môžete priamo v menu presne nakalibrovať na každú kameru zvlášť. Cúvací monitor ponúka niekoľko variant zobrazenia kamier, preto si môžete zvoliť ten ktrorý Vám najviac vyhovuje. Prepínanie obrazu medzi kamerami zvládnete jedným prstom pretože funguje na princípe posunkov ako na smartfóne. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky.

7" cúvací monitor dotykový 


K monitoru je možné pripojiť až 4 FULL HD kamery. Podľa potreby a typu vozidla si môžete vybrať a nakombinovať kamery z našej ponuky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky. Kamery sú pripojené na monitor cez 4pin káble s voliteľnou dĺžkou 10m, 15m a 20m. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia systému je jednoduchá. Na monitore sa nachádzajú káble na pripojenie kamier a napájanie monitora ,ktoré je chránené proti prepätiu vymeniteľnou poistkou. Kamery sú napájané priamo z monitora preto už nie je potrebné pripájať ich osobitne na zdroj čo zjednoduší inštaláciu a vy tak môžete umiestniť kameru na akomkoľvek mieste na vozidle. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete vybrané kamery pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. Monitor je vybavený aj HDMI a redukciou so vstupmi VGA + cinch vstupom cez ktoré môžete pripojiť rôzne iné zariadenia a cúvací monitor tak využívať aj ako klasický LCD monitor. Súčasťou balenia je okrem klasickej konzoly na prichytenie monitora aj ďalší nádstavec s 3D kĺbom, ktorý vám umožní primontovať a nastaviť cúvací monitor do akejkoľvek polohy.

zapojenie 7" cúvacieho monitoru 


V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.

PLUS FULL HD cúvací monitor
plus Dotykový displej
plus Široké možnosti nastavenia v menu displeja
plus Možnosť pripojiť až 4 kamery
plus Rôzne možnosti zobrazenia kamier

 

Technické špecifikácie monitora :

10“ TFT HD LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Vstupy: 4x 
Kontrast: 800:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby, cúvacích vodiacich pruhov
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 6W
Pracovná teplota: -20ºC až 70ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 203 x112 x 28 mm
HDMI vstup: áno
Audio výstup: 1W

Obsah balenia:

1x 10" HD LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x 3D kĺbový držiak
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel s poistkou
1x Trigger pre pripojenie na cúvacie svetlá
1x HDMI kábel
1x Redukcia so vstupom VGA + cinch 
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie