Parkovacie kamery do auta set - AHD LCD monitor 7" + 2x kamera s 18 IR LED

Kód tovar: 19-046
U$330,05 U$281,75 Cena bez DPH: U$234,79
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

Parkovacie kamery do auta set - AHD LCD monitor 7" + 2x kamera s 18 IR LED nočným videním s 3x AHD vstupom pre daľšie cúvacie kamery.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Parkovacie kamery do auta set - AHD LCD monitor 7" + 2x kamera s IR nočným videním​ má široké možnosti využitia aj vďaka monitoru s 3x AHD vstupmi. Vďaka AHD rozlíšeniu monitora a kamery 1024x600p uvidíte všetky detaily jasne a ostro. AHD kamera sa postará o kvalitný obraz nie len cez deň, ale prostredníctvom 18 IR LED uvidíte pri cúvaní dobre aj v noci. Veľkosť obrazovky LCD predurčuje tento set ako ideálneho pomocníka pri cúvaní. 

Máte možnosť na pripojenie až 3 cúvacích kamier, čo oceníte hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde potrebujete viacej pohľadov z rôznych uhlov. Vďaka tomuto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Tento set obsahuje LCD monitor 7" + 2x kamera s IR nočným videním + 2x 10m, 15m, 20m kábel podľa Vašeho výberu na prepojenie kamery s monitorom (je možné pripojiť ešte 1 kameru). Tento cúvací set má široké možnosti využitia. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy, poľnohospodárske, alebo stavebné stroje a iné vozidlá. IP stupeň ochrany kamery je až IP 66 čo znamená, že je vodeodolná, prachotesná a odolná voči poškodeniu.

 

Prvý cúvací set na trhu s AHD rozlíšením 1024x600p LCD monitor 7" s možnosťou pripojenia až 3 AHD kamier s IR nočným videním.

Vďaka AHD rozlíšeniu monitora a kamery uvidíte všetky detajly jasne a ostro.

10,1" AHD monitor

Monitor obsahuje OSD menu, cez ktoré si môžete nastaviť ostrosť, jas,kontrast a umožňuje aj otáčanie a zrkadlenie obrazu, aby bola reálne  zobrazená pravá a ľavá strana. Diaľkové ovládanie vám uľahčí ovládateľnosť funkcií. Súčasťou je tiež dvojica zabudovaných reproduktorovrozlíšenie displeja 1024x600px s pomerom obrazovky 16:9. Každá kamera má vlastný kanál a jednotlivé kamery sa prepínajú pridelenými tlačítkami priamo na monitore, alebo cez diaľkový ovládač. LCD monitor umožňuje cez spínací obvod prepojiť potrebnú kameru s cúvacími svetlami čo pri zaradení spiatočky umožní automaticky prepnúť na zvolenú cúvaciu kameru, ktorá sa zobrazí na monitore. LCD monitor s kamerami je podľa potreby možné zapojiť rôznymi spôsobmi, aby sa zapli pri zaradení spiatočky, alebo hneď po naštartovaní vozidla. Uhol sklonu kamery je nastaviteľný. Monitor s kamerou sú vybavené nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky. 

ahd 3 kamerový cúvací set LCD 10 + kamera s IR

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

 

PLUS AHD 7" LCD monitor
plus Možnosť pripojenia až 3 cúvacích kamier
plus Nočné videnie do vzdialenosti 10m
plus Pozorovací uhol kamery 150°
plus OSD menu s diaľkovým ovládačom
plus Rozlíšenie displeja 1024x600px

 

Technické špecifikácie monitora :

7“ LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Vstupy: 3x AV
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC

Technické špecifikácie kamery :

Obrazový senzor: MIX SONY225 CMOS 1/3 "
Rozlíšenie: HD 1024x600
Systém: PAL / NTSC
Minimálne osvetlenie: 0,1 LUX
IR nočné videnie: áno 18 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 10 m
Pozorovací uhol: 150°
IP stupeň ochrany: IP 66 vodotesné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -20 až 70°C
Napájanie DC: 12V-24V 

Obsah balenia:

1x 7" AHD  LCD monitor
2x AHD cúvacia kamera
2x prepojovací kábel 10m, 15m, 20m podľa výberu
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
2x Konzola pre uchytenie kamery
1x Manuál

Môžete si vybrať dĺžku kábla podľa Vašej potreby 10m, 15m a 20m (je možné ich kombinovať). Dĺžku kábla uveďte v poznámke pri objednávke.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

100%
100%
Pavel
8.10.2018

Couvací kamera a monitor

Kameru používáme do lesních strojů. Výborná kvalita. Perfektní obraz. Jednoduchá instalace.
Nic
100%
Jozef
30.6.2017

Cúvacia kamera a monitor

Kupoval som kameru na kamión a náves. Uz som vystriedal viacero kamier aj z ciny a vsetko to rychlo odyšlo. Toto je kvalita. Kamery su celokovove. Velmi dobry obraz super to vidno na monitore kazdy detajl. Aj v tme dobre prisvieti nocne videnie. Monitor mam na dvojklbovom drziaku super sa to nastavuje ako mi treba a je tam aj clona takze mi tam nesvieti slnko zboku na displej. Velka spokojnost a urcite odporucam.
Nic