Auto štartér + batéria Hummer H2 12000mAh pre motory do 6,0L benzín/ 4,0L diesel

Kód tovar: 15-026
169,00 € Cena bez DPH: 140,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Auto štartér + batéria Hummer H2 12000mAh pre motory do 6,0L benzín/ 4,0L diesel vďaka svojmu veľkému výkonu vie poskytnúť dostatočne silný impulz pre naštartovanie vozidla a zároveň slúži aj ako prenosný power bank pre Vaše elektronické zariadenia.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Auto štartér + batéria Hummer H2 12000mAh pre motory do 6,0L benzín/ 4,0L diesel vďaka svojmu veľkému výkonu vie poskytnúť dostatočne silný impulz pre naštartovanie vozidla a zároveň slúži aj ako prenosný power bank pre Vaše elektronické zariadenia. Ide o praktický a výkonný power bank, ktorý Vám pomôže v každej núdzovej situácií či už na cestách alebo v domácnosti. Vďaka veľkému výkonu spolu s priloženými štartovacími káblami dokáže naštartovať auto aj s úplne vybitým akumulátorom a preto chladné zimné rána nebudú viac pre Vás postrachom. Už žiadne komplikované štartovanie pomocou dlhých štartovacích káblov a za pomoci susedovho auta. 

hummer h2 bateria

Majte v zálohe poistku v podobe výkonného power banku, ktorý nakopne Vaše vozidlo a vy už viac nebudete meškať do práce kvôli veľkým mínusovým teplotám alebo zabudnutým zapnutým svetlám v aute. Vybitá batéria Vás už nikdy neprekvapí vďaka štartovaciemu boxu od spoločnosti Hummer. Štartovací box si hravo poradí s dobitím každého elektronického zariadenia ako mobil, notebook, tablet, kamera, navigácia a iné s napájaním DC 5V. Pomocou dodávaného adaptéra s konektorom zapaľovača cigariet 12V do auta môžete napájať akékoľvek 12V elektronické zariadenia, ako je ručný vysávač, vzduchový kompresor, leštičku a podobne. Zároveň si viete štartovací box nabíjať nie len doma, ale aj na cestách pomocou pribalenej auto nabíjačky. 

hummer 12000mah

Zariadenie obsahuje aj výkonnú LED lampu s podporou 3 režimov - bežná batéria, SOS, stroboskop. Vďaka svojim miniatúrnym rozmerom a ľahkej váhe je naozaj praktickým prenosným pomocníkom, ktorý sa ľahko zmestí do vrecka, kabelky alebo priehradky v aute. Výkonný a zároveň multifunkčný štartovací box Hummer v atraktívnom dizajne s kvalitným spracovaním nájdete dostupný v našom e-shope v troch modelových prevedeniach. Vyberte podľa Vašich potrieb a nenechajte už nič na náhodu. 

 

Vlastnosti:

plus Naštartovanie vozidla s benzinovým/dieslovým motorom.
plus Power bank pre rôzne elektronické zariadenia
plus LED lampa s 3 režimami
plus Praktické rozmery 

 

Špecifikácie:

Kapacita batérie: 12 000mAh / 44,4 Wh
Typ batérie: Li-Ion
Cyklus životnosti batérie: 1000+
Čas v pohotovostnom režime batérie: Viac ako 9 mesiacov
Štartovací prúd: 12V / 300A ~ 600A
Výstup USB: 5V / 2,1A; 5V / 1,1A
Výstup: 12V / 10A
Vstup: 14V / 1A
Prevádzková teplota: -20 ° C až 60 ° C
Rozmery: (Š) 8,4 cm (V) 18,3 cm (H) 3 cm
Hmotnosť: 540 g

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie