Vyhrievaný cestovný vankúš

Kód tovar: 11-315
55,00 € Cena bez DPH: 45,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vyhrievaný cestovný vankúš. Pohodlný dizajn cestovného vankúša pomáha ľuďom relaxovať počas cestovania  autobusom, vlakom či lietadlom.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vyhrievaný cestovný vankúš. Pohodlný dizajn cestovného vankúša pomáha ľuďom relaxovať počas cestovania  autobusom, vlakom či lietadlom po celé desaťročia. Tento vyhrievaný cestovný vankúš má všetky rovnaké atraktívne prvky ako všetky najlepšie cestovné vankúše na trhu s jedným unikátnym bonusom - VYHRIEVANÍM! Vyhrievací článok je strategicky umiestnený priamo na zadnom ohybe vankúša aby presne obrysoval krk pri nosení vyhrievaného vankúša, ktorý pomôže poskytnúť príjemné teplo a pohodlie počas cestovania. 

vyhrievany cestovny vankus

Základom vnútra tohto vykurovaného vankúša je pamäťová pena s vysokou hustotou, ktorá úplne obrysuje krk a zaručuje teda dokonalé ohrievanie krku. Zároveň pomáha podporovať a držať hlavu rovno, keď spíte alebo oddychujete počas cestovania alebo prípadne aj doma v kresle pri telke. Vyhrievaný cestovný vankúš je pokrytý hodvábnou mäkkou polyesterovou fleecovou textíliou, ktorú možno dať dole a je možné ju oprať v pračke. Bezpochyby je to najľúbenejší a najlepšie navrhnutý cestovný vankúš k dispozícii na trhu. Môžete si vybrať z 3 nastavení úrovne teploty stlačením tlačidla pomocou vstavaného regulátora termostatu. 

Vyhrievací cestovný vankúš bol vytvorený a vyvinutý v spolupráci s fyzioterapeutmi predstavuje absolútnu alternatívnu termoterapiu, s externým napájaním cez Powerbank alebo adaptér (nie sú súčasťou balenia), ktorý si môžete zakúpiť v našom e-shope. Infračervený vyhrievací pás podporuje krvný obeh vášho tela. Vyhrievaná oblasť rozširuje kapiláry, ktoré stimulujú zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, cirkuláciu a okysličovanie, aby sa zmiernila bolesť a stuhnutosť. Upokojte a podporte svoje unavené telo s naším infračerveným vykurovacím vankúšom, ktorý ohrieva vašu krčnú chrbticu a krk. 

tepelna terapia krcnej chrbtice


ZVÝŠTE ZDRAVIE VÁŠHO ŽIVOTA. Náš vyhrievaný vankúš na krk je veľmi užitočný na stimuláciu prekrvenia krku a na spánok bez stresu. Je to skvelé pre cestovateľov, tvrdých pracovníkov a študentov.
NASTAVITEĽNÁ TEPLOTA A RÝCHLE VYKUROVANIE s 3 nastaveniami tepla. Teplotu môžete rýchlo a rovnomerne nastaviť na požadovanú úroveň.
VÁŠ SPOLOČNÍK NA KAŽDÝ DEŇ A CESTOVANIE. Je ideálnym spoločník pri práci, na štúdium alebo cestovanie,  pripojením napájacej Powerbanky, počítača alebo cez USB adaptér.

Vlastnosti:

Vyhrievaný nabíjateľnou 5V batériou
Napájanie cez POWERBANK alebo USB, adaptér (nie sú súčasťou balenia)
Vhodný na cestovanie alebo doma
Pohodlný vnútorný materiál - pamäťová pena
Vonkajší materiál - jemný plyšový Fleece
Zohrieva oblasť krku a krčnej chrbtice
Bezpečná starostlivosť
3 Nastavenie teploty
Prenosný a ľahký

Špecifikácie: 

Nízke napätie 5V 
Rozhranie USB pre jednoduché a pohodlné používanie
Napájanie: Powerbanka, adaptér alebo USB
Regulačné tlačítko: Svetlené s 3 nastaveniami teploty
Regulácia teploty: Plne elektronická s rýchlym ohrevom za 30 sekúnd
Teplotný rozsah: 35° C až 60° C

Obsluha:

On/Off tlačidlo: Stlačte tlačidlo a prepínajte medzi 3 režimami teploty. Nastavte stupeň teploty a užívajte teplo. Pre vypnutie opäť stlačte tlačidlo až kým sa nevypne.
Vysoká (červené svetlo), Stredná (modré svetlo), Nízka (zelené svetlo)
Automatické vypnutie proti prehriatiu

Obsah balenia:

1x Vyhrievaný cestovný vankúš

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie