Vyhrievané rukavice lyžiarske na 9V batériu + 3 stupne vyhrievania

Kód tovar: 11-306
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vyhrievané rukavice lyžiarske na 9V batériu + 3 stupne vyhrievania pre koniec oziabania na vašich rukách. Máme pre Vás skvelý tip ako sa zbaviť vášho trápenia.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vyhrievané rukavice lyžiarske na 9V batériu + 3 stupne vyhrievania pre koniec oziabania na vašich rukách. Máme pre Vás skvelý tip ako sa zbaviť vášho trápenia. Sú tu pre Vás vyhrievané elektrické rukavice. Tieto rukavice Vám zaručia blaho a teplo na vašich rukách. Káble sa dajú dokonale skryť pretože v rukaviciach je malé vrecúško na zips, kde ich pohodlne uložíte. Je to vhodný darček, ktorým potešíte určite každého.

Vyhrievané rukavice na zimu (vhodné aj ako lyžiarske) 

výhrevné rukavice

Sú vybavené výhrevnými podložkami a je ich nutné napájať cez 9V batériu. Je možné nastaviť až 3 módy vyhrievania, ktoré je signalizované farbou tlačítka "W"

Nastaviteľné módy vyhrievania:

Červená LED - udržuje rukavice vyhrievané po celý čas a vydržia takto vyhrievať cca 2 hodiny. (Spotreba napájania z batérie 100%)
Modrá LED  - zapne vyhrievanie na prvých 5 minút, potom vypne na 5sec a zase zapne vyhrievanie na 5sec. Vydržia takto vyhrievať cca 3 hodiny (Spotreba napájania z batérie 75%)
Zelená LED - zapne vyhrievanie na prvých 5 minút, potom vypne na 10sec a zase zapne vyhrievanie na 10sec. Vydržia takto vyhrievať cca 4 hodiny (Spotreba napájania z batérie 50%)

 

Obsah balenia:

1x Pár lyžiarskych vyhrievaných rukavíc (nutné dokúpiť 9V batériu)

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie