Vyhrievané rukavice kožené na 9V batériu + 3 stupne vyhrievania

Kód tovar: 11-305
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Vyhrievané rukavice kožené na 9V batériu + 3 stupne vyhrievania pre koniec oziabania na vašich rukách. Máme pre Vás skvelý tip ako sa zbaviť vášho trápenia.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vyhrievané rukavice kožené na 9V batériu + 3 stupne vyhrievania pre koniec oziabania na vašich rukách. Máme pre Vás skvelý tip ako sa zbaviť vášho trápenia. Sú tu pre Vás vyhrievané elektrické rukavice. Tieto rukavice Vám zaručia blaho a teplo na vašich rukách. Káble sa dajú dokonale skryť pretože v rukaviciach je malé vrecúško na zips, kde ich pohodlne uložíte. Je to vhodný darček, ktorým potešíte určite každého.

Vyhrievané rukavice sú kožené a teda pôsobia veľmi elegantne

kožené vyhrievané rukavice

 

Sú vybavené výhrevnými podložkami a je ich nutné napájať cez 9V batériu. Je možné nastaviť až 3 módy vyhrievania, ktoré je signalizované farbou tlačítka "W"

Nastaviteľné módy vyhrievania:

Červená LED - udržuje rukavice vyhrievané po celý čas a vydržia takto vyhrievať cca 2 hodiny. (Spotreba napájania z batérie 100%)
Modrá LED  - zapne vyhrievanie na prvých 5 minút, potom vypne na 5sec a zase zapne vyhrievanie na 5sec. Vyhrievanie cca 3 hodiny (Spotreba napájania z batérie 75%)
Zelená LED - zapne vyhrievanie na prvých 5 minút, potom vypne na 10sec a zase zapne vyhrievanie na 10sec. Vyhrievanie cca 4 hodiny (Spotreba napájania z batérie 50%)

 

Obsah balenia:

1x Pár kožených vyhrievaných rukavíc (nutné dokúpiť 9V batériu)

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie