Žuvačky - L.A. Fuel

Kód tovar: 88-014
U$4,80 Cena bez DPH: U$4,00
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

L.A. Fuel - energetická žuvačka na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom internetovom obchode. Energetická bomba v žuvačke, ktorú treba vyskúšať.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

L.A.FUEL je najsilnejšia energetická žuvačka na svete, s ktorou dokážete objaviť energiu. Je určená všetkým, ktorí potrebujú bezprostredné povzbudenie.

Kofeín má prirodzenú horkú chuť a preto v žuvačke nehľadajte chuť, ale energiu a výkon. Potrebujete energiu v priebehu jazdy autom, v priebehu štúdia alebo učenia, práce pri počítači, športovaní alebo pred návratom domov ? Energetická žuvačka je tu pre Vás. Žuvačka nie je určená pre deti, tehotné ženy, kojace matky, diabetikov a osoby citlivé na kofeín. Štátny zdravotný ústav Slovenskej republiky potvrdil, že energetická žuvačka je v súlade so slovenským potravinárskym právom a tým i v súlade s právom európskym.

L.A.FUEL - V Los Angeles (Beverly Hills) v Kalifornii, založil v roku 2005 Gilles David značku L.A. Fuel. Gilles predával energetické nápoje a navrhoval módu i klenoty pre hviezdy NBA ako Magic Johnson. Dobre zavedený vo svete VIP úspešne rozvíjal značku až do roku 2009. V tom istom roku sa spojil s európskymi partnermi, aby uviedol novú radu energetických výrobkov pre celosvetový trh pod značkou L.A.Fuel. Dnes Vám prináša značka L.A.Fuel nový spôsob, ako sa nabiť energiou prostredníctvom najsilnejšej energetickej žuvačky na svete.


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Princíp podjazykového vstrebávania dodáva energiu telu rýchlejšie ako vstrebávanie cez žalúdok. Doba vstrebávania pre štandardný energetický nápoj alebo kávy je cca 30-45 min. U energetickej žuvačky L.A.FUEL je doba vstrebávania cca 5-15 min. Vzhľadom k tomu, že energetická žuvačka obsahuje Xylitol a neobsahuje cukor, udržuje Vaše zuby belšie a vylepší tak zdravie Vašej ústnej dutiny. Má pepermintovú príchuť. 1 kus energetickej žuvačky Vás "nabije" tak, ako vypitie cca 2 energetických nápojov. Doporučujú sa max. 2 žuvačky za deň. Praktická vysúvacia forma užívateľského balenia obsahuje 7 kusov žuvačiek.

Energetickú žuvačku doporučujeme používať len v prípade únavy, fyzickej alebo duševnej námahy, alebo inej formy vyčerpania.

ZLOŽENIE
kofeín (100mg/ks); taurin (25mg/ks); sladidlá: xylitol, sorbitol, manitol, acesulfam K, cukralóza, (bez aspartamu); gumová báza: aromata (4%); zahušťovadlo: akáciová guma; protispekavé látky: talek, stearan horečnatý, oxid kremičitý; upravený škrob (E1450); farbivá: oxid titaničitý (E171); emulgátor (E473); karnaubský vosk; antioxidant (E307). Upozornenie: nadmerná konzumácia žuvačky môže vyvolať laxatívne účinky.

Názov výrobku:    L.A.Fuel energetická žuvačka
Spotrebiteľská jednotka:    1 krabička (obsahuje 7 ks žuvačiek)
POS jednotka:    20 kusov krabičiek
Predajná jednotka (základne):    1 kartón (obsahuje 12 POS jednotiek = 240 kusov)
EAN spotrebiteľskej jednotky:    859 416196 010 2
EAN POS jednotky:    859 416196 011 9
Hmotnosť spotrebiteľskej jednotky:    0,022 kg
Skladovacie podmienky:    Teplota 25°C (± 5°C)

 la fuel 

1 Balenie - 7ks žuvačiek L.A. Fuel
Min. Objednávka - 3 Balenia

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie