Halloweenske masky – potápač

Kód tovar: 90-015
U$60,50 Cena bez DPH: U$50,42
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Áno! Odosielame do US
+

Halloweenske masky – potápač je prvá digitálna animovaná Morf maska na svete. Transformujte sa na potápača a užite si tak kopec zábavy.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Halloweenske masky – potápač je prvá digitálna animovaná Morf maska na svete. Transformujte sa na potápača a užite si tak kopec zábavy. Aby Ste dosiahli tento desivý efekt, jednoducho si zadarmo stiahnite aplikáciu do smartphonu, vložte mobilný prístroj do vrecka v maske a nech sa páči, desivý potápač je tu. Poklepanie spúšťa a zastavuje pohyb.

Masky na karneval  - vitajte v budúcnosti Morf masiek! Pozerajte, smejte sa, zabávajte sa za Vašou maskou kým ľudia budú šalieť a budú vystrašení a udivení a budú chcieť zistiť, čo to vlastne je. Všetky animačné efekty sú interaktívne a majú sprievodné zvuky pre zdokonalenie realistického a crazy efektu! Úžasne jednoduché a úplne perfektné - len 30 sekúnd prípravy a pripravte sa na množstvo fotografií a videí, budete stredom pozornosti. Halloweenske masky Morf sú 100% originálne a na 110% úžasné.

Neuveriteľné interaktívne a digitálne nielen halloween masky​ aké ste ešte nevideli.. Garantujeme Vám, že budete hviezdou každej Halloween párty, či na karnevale, diskotéke, v klube a festivale. halloweenske masky 

Halloweenske masky – potápač morf

Morf masky na karneval sú tou pravou investíciou pre teba ak chceš zaujať a hlavne byť cool. Vhodné aj ako originálny darček pre blízkych. Morf digitálne a interaktívne masky na predaj môžeš kúpiť online v našom e-shope.

Digitálne Morf masky sú vhodné pre mobily do veľkosti až do 6,25 "x 3,25" ( aj Galaxy Note a iPhone 6 Plus).
Apple zariadenia musia mať iOS 6 alebo vyšší.
Android zariadenia - so systémom Android 2.2 alebo vyšší.

Ďalšie informácie:
Viac zábavy, väčší účinok, viac priateľov, viac príbehov a zážitkov
Vyrobený z najkvalitnejších materiálov pre maximálne pohodlie a trvanlivosť.

Mnohé z našich masiek sú navrhnuté tak, aby sedeli skoro každému, kto chce byť kráľom na párty, sú voľne uchytené alebo majú elastické pásy či elastické materiály. 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie