Dekantér na víno so užším hrdlom - SET MAGIC

Kód tovar: 94-002
49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Dekantér na víno so užším hrdlom - Priemer hrdla so sitkom 27mm. Keď si to vyskúšate, hneď si tento produkt zamilujete.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Set Magic Dekantér na víno so užším hrdlom - Priemer hrdla so sitkom 27mmKeď si to vyskúšate, hneď si tento produkt zamilujete. Je dobre známou skutočnosťou, že víno chutí lepšie prevzdušnené.

Nevyhnutnosť pre milovníkov červeného vína. Tento prietokový dekantér dodá vášmu víno chuť a vôňu okamžite. Jednoducho ho umiestnite nad pohár, prelejte ním víno a vychutnávajte si jeho skutočnú chuť od prvého momentu. Uvidíte, aký rozdiel v chuti a vôni dokáže táto maličkosť spraviť. Skvostná chuť vína nespočíva len v jeho ročníku a kvalitnej odrode. Neodmysliteľnou súčasťou pre zvýraznenie správnej chute a vône vína je jeho servírovanie a nalievanie do čaše. Niektoré druhy vín vyniknú až po ich dekantácii. Pre domáceho vinára je dekantácia vína zdĺhavý a zároveň veľmi náročný proces, ktorý musí byť prevedený správne, aby sa chuť a vôňa vína nezničili. Týmto spôsobom upravujte predovšetkým staršie vína, alebo vína s výraznou chuťou.

magic dekanter vina

Nie je jednoduchší postup, ktorý dokáže zdôrazniť chuť a vôňu vášho vína, na prežitie dokonalého zážitku. Dekantačný stojan pritom nemusíte ukrývať niekde v skrini. Jeho jednoduchý a štýlový dizajn oživí každý priestor v ktorom bude umiestnený. Krivky stojanu pohrávajúce sa so svetlom upútajú pohľad každého a ohúria v každej príležitosti.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Ivana

Dekantér na víno so užším hrdlom - SET MAGIC

Vďaka tomuto dekánteru si s manželom vychutnávame viac chut nášho vína, nehovorím o tom že stojan ma elegantný vzhľad a zaujme každú našu návštevu.