Deluxe kožený SET 7 doplnkov na pracovný stôl - čierna a zlatá koža (100% Ručná výroba)

Kód tovar: 66-027
233,00 € Cena bez DPH: 194,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

Deluxe kožený SET 7 doplnkov na pracovný stôl - čierna a zlatá koža (100% Ručná výroba). Luxusná dekorácia do Vašej kancelárie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Deluxe kožený SET 7 doplnkov na pracovný stôl - čierna a zlatá koža (100% Ručná výroba). Luxusná dekorácia do Vašej kancelárie. Tento unikátny vysokokvalitný SET na písací či pracovný stôl spraví z Vašej kancelárie úplne iné miesto. Maximálny reprezentatívny charakter je zaručený použitím tých najkvalitnejších materiálov a kože s hrúbkou 1,3 mm. Všetky produkty z tejto kategórie sú vyrábané z prvotriednej (Exclusive) 100% syntetickej kože, všetko ručne a poctivo šité a spracované HAND MADE výrobou. Jedinečný dizajn čiernej kože so zlatým koženým lemom pôsobí maximálne noblesne - Luxusný doplnok do kancelárie, pracovne. Kožený SET pozostáva zo 7 kusov kancelárskych pomôcok: pracovná podložka na stôl v rozmere 60x40 cm, stojan na perá, držiak na papier na poznámky, zlatý otvárač obálok a sada zlatých pier - guľôčkové a plniace pero.  

luxusné kancelárske príslušenstvo


Kožený podstavec na stôl z čiernej kože + zlaté perá - SET pier pozostáva z plniaceho pera a guľôčkového pera. Táto sada pier vám dáva príležitosť používať rôzne perá na rôzne účely písania. Guľôčkové pero môžete používať pre bežné písanie a plniace pero slúži pri podpise zmlúv a iných dôležitých dokumentov. Celý tento set pôsobí luxusne a vkusne vďaka použitiu prvotriednych materiálov pri výrobe. Táto ozdoba pracovného stola vám v prípade potreby umožní dostať sa k peru, ktoré práve potrebujete. Už žiadne hľadanie pera na stole, alebo vo vnútri zásuvky. je priamo pred Vami.

100% ručná práca - to je ideálny darček pre každého, kto ocení kvaliný výrobok

O koži: na výrobu našich produktov sa používa iba 100% syntetická koža prvotriednej (Exclusive) kvality. Výroba takýchto produktov je výhradne ručná práca

Podporujeme predaj produktov (Animal Friendly), pri ktorých nedošlo k týraniu zvierat. Materiály, z ktorých sú vyrobené luxusné kancelárske sety sú buď prírodné, alebo syntetické. Použitá koža na výrobu kancelárskych setov a doplnkov je 100% syntetická koža (Exclusive) a pôsobí luxusným dojmom rovnako ako originál zvieracia koža, bez toho, aby bolo ublížené akémukoľvek zvieraťu.  

ručne opracovaná koža

 

Vlastnosti:

plus Vysoko kvalitný a elegantný výrobok
plus Vyrobené zo syntetickej kože
plus 100% HAND MADE
plus Luxusné prevedenie: čierna koža
plus 7 kusov kandelárskeho príslušenstva

 

Špecifikácia:

Rozmery: 40x60x1 cm
Materiál: koža, kov
Farba kože: čierna
Farba koženého lemu: zlatá
Farba kovu doplnkov: zlatá

 

Obsah balenia:

1x pracovná podložka na stôl v rozmere 60x40 cm
1x stojan na perá
1x držiak na papier na poznámky
1x zlatý otvárač obálok
1x sada zlatých pier s podstavcom: guľôčkové a plniace pero

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie