Scary kostým - votrelec

Kód tovar: 91-015
39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
+

Scary kostým - votrelec​ je najlepší kostým, aký si môžete kúpiť. Je kostým viac než kostým? Buďte pripravený na zhrozený výraz ľudí, ktorým predvediete tento kúsok.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Scary kostým - votrelec​ je najlepší kostým, aký si môžete kúpiť. Je kostým viac než kostým? Buďte pripravený na zhrozený výraz ľudí, ktorým predvediete tento kúsok, ako aj paniku a výkriky a aj šok. S týmto kostýmom skoro realisticky predvediete scénu ako z filmu, keď tento škaredý malý votrelec vybehne z Vášho hrudníka.

Kostým sa skladá z bundy, trička a bábky votrelca. Je teda ideálnou a originálnou voľbou pre Halloween.  Kostýmy Morf, ktoré vyniknú najlepšie na halloween, karnevale, diskotéke, v klube, na party či festivale sú tou pravou investíciou pre teba ak chceš zaujať a hlavne byť cool. Vhodné aj ako originálny darček pre blízkych. Kostýmy môžeš kúpiť online v našom e-shope. A pripravte sa na množstvo fotografií a videí kde budete stredom pozornosti.

morf kostým votrelec

Kostýmy, na rozdiel od každodenného oblečenia sú navrhnuté a vyrobené tak, aby sedeli širokej škále veľkostí. Mnohé z nich majú elastické pásy a strečový materiál pre pohodlné nosenie. Pre ďalšie informácie pozri nižšie:

morf kostym tabulka velkosti

Ďalšie informácie:

Viac zábavy, väčší účinok, viac priateľov, viac príbehov a zážitkov
Vyrobený z najkvalitnejších materiálov pre maximálne pohodlie a trvanlivosť.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie