Mega Morf kostým Tuxedo

Kód tovar: 91-021
49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Expresné odoslanie v rámci US

Mega Morf kostým Tuxedo je najlepší kostým, aký si môžete kúpiť. Veľký, skákací Tuxedo. Nafúknutý kostým, s ktorým si užijete kopec zábavy.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Mega Morf kostým Tuxedo je najlepší kostým, aký si môžete kúpiť. Veľký, skákací Tuxedo. Nafúknutý kostým, s ktorým si užijete kopec zábavy, môžete sa zahrať na čašníka či komorníka a pobaviť tým seba aj ostatných. Kostým je úplne ideálnou a originálnou voľbou pre Halloween či rôzne párty. 

Univerzálna veľkosť sadne pre väčšinu ľudí. Kostýmy, na rozdiel od každodenného  "módneho" oblečenia, sú navrhnuté a vyrobené tak, aby sedeli širokej škále veľkostí. Mnohé z nich majú elastické pásy a strečový materiál pre pohodlné nosenie. One-size kostýmy sú určené k voľnému noseniu, aby sa hodili skoro pre každého. Kostýmy na karneval Morf, ktoré vyniknú najlepšie na halloween, karnevale, diskotéke, v klube, na party či festivale sú tou pravou investíciou pre teba ak chceš zaujať a hlavne byť cool. Vhodné aj ako originálny darček pre blízkych. Kostýmy môžeš kúpiť online v našom e-shope. A pripravte sa na množstvo fotografií a videí kde budete stredom pozornosti.

mega morf tuxedo

Kostým na karneval - dvojité šitie po celom obvode na vnútornej strane kostýmu zaručuje dlhú životnosť, zatiaľ čo dva zipsy umožňujú rýchle a jednoduché morfovanie a demorfovanie. Špeciálna zmes materiálov zaručuje pútavosť obleku. Karnevalové kostýmy boli starostlivo navrhnuté pomocou nášho tajného mixu elastanu, čo znamená, že náš kostým Vám sadne lepšie, vydrží dlhšie a prinesie Vám hodiny zábavy

Ďalšie informácie:

Viac zábavy, väčší účinok, viac priateľov, viac príbehov a zážitkov
Vyrobený z najkvalitnejších materiálov pre maximálne pohodlie a trvanlivosť.

Ďalšie informácie:

Morf kostým Vám dá oveľa viac než priemerný kostým
Viac zábavy, väčší účinok, viac priateľov, viac príbehov a zážitkov
Vyrobený z najkvalitnejších materiálov pre maximálne pohodlie a trvanlivosť.
Jedna univerzálna veľkosť pre všetkých

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie