3D zvieracie tričko - Žirafa

Kód tovar: 20-084
26,00 € Cena bez DPH: 21,67 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Expresné odoslanie v rámci US

3D zvieracie tričko - Žirafa predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Unikátne 3D tričká priamo z USA.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

3D zvieracie tričko - Žirafa nápaditý darček, ktorý poteší malých aj veľkých. Reprezentujúc high-tech technológiu pre celý odevný priemysel. EKO tričká s motívom zvieraťa pôvodom z USA ručne farbené s organickými farbami. Tak získavajú batikovaný efekt. Potlač je nanášaná priamo na vlákno, čo zaručuje dlhú životnosť. Motívy zvieracích tričiek sa nevyperú ani nevyblednú.

Väčšina výrobcov používa benzínové (plastové) atramenty, ktoré sa „lepia“ na povrch trička. Vytvárajú tak drsný povrch a obsahujú toxické ftaláty. Na výrobu našich tričiek so zvieracími motívmi sa však využívajú najkvalitnejšie atramenty na vodnej báze, ktoré zaručia dokonalosť našich fotorealistických obrázkov. Farba sa nanáša rovno na vlákna, takže sa nevyperú a ani nepustia farbu. Naše tričká sú zo 100% predpranej bavlny (aj vlákno, ktoré tričko drží pohromade, je bavlna). Ak sa perie podľa inštrukcií, v studenej vode, tak tričko si nielenže zachová svoju pôvodnú veľkosť, ale motív na ňom vydrží počas dlhých rokov. Tričká The Mountain majú 100% certifikát Oekotex (jeden z najvyšších štandardov na celom svete). To zaručuje, že tričká neobsahujú žiadne pre telo škodlivé chemické látky. Na výrobu našich tričiek sa používajú iba farby a atrament na báze vody, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Počas všetkých výrobných procesov je zaistená plná ochrana zeme, vzduchu a vody.

Vezmite prosím na vedomie:

To nie sú vaše trendy, štíhle tričká šité na mieru, veľkosť týchto tričiek je asi 1/2-1 veľkosť väčšia, než je obvyklé. (Ak si nie ste istí, rozhodnite sa pre menšie veľkosti). Veľký motív zvieraťa na tričku je darček na celý život, nie len na Vianoce či iný sviatok.
 
Vlastnosti produktu:
Fantasticky tieňovaný 3D motív zvieraťa
Dizajn - umelec Vincent HIE
Voľné tričká, nie obtiahnuté
Zosilnený dvojitý steh na všetkých švíkoch
100% bavlna  (stredne ťažká)
 
mountain tricka velkosti

 

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Dod

Veľkosť

Zdravím,
chcem sa opýtať,keď nebude sedieť veľkosť trička je to možné vrátiť?
V každom prípade ho budem chcieť ,aj keby mala byť výmena.
Je to darček manželke k 50 narodeninám.
Každý strih je iný a preto sa pýtam, keby jej bolo veľké alebo malé či sa to dá vymeniť.

Cool Mania

3D zvieracie tričko - Žirafa

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Áno, výmena trička je možná.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie