MAGMA W Standard (Baterka + obranný sprej + alarm)

Kód tovar: 11-177
U$163,90 U$141,90 Cena bez DPH: U$118,25
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Áno! Odosielame do US
+

MAGMA W Standard (Baterka + obranný sprej + alarm). Spoločnosť MAGMA prináša na trh najmodernejší systém osobnej obrany.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

MAGMA W Standard (Baterka + obranný sprej + alarm). S rozvojom civilizácie priamoúmerne narastá výskyt trestných činov. Každý deň sa z médií dozvedáme o množstve útokovlúpeží a iných trestných činoch. Všetci sa chceme chrániť, ale voľba primeraného obranného prostriedku môže byť dosť zložitá. Spoločnosť MAGMA prináša na trh najmodernejší systém osobnej obrany.

Magma je malý prístroj zameraný na osobnú ochranu. Vďaka trojitej ochrane je jeho účinnosť maximálna a odplaší každého útočníka a okamžite privolá pomoc. Jeho ovládanie je intuitívne a maximálne jednoduché. Vďaka minimálnym rozmerom a malej hmotnosti vás nebude nikdy obťažovať, vďaka čomu ho môžete mať neustále po ruke.

MAGMA W Standard prináša trojitý spôsob ochrany pred útočníkom

1.)    Vyhľadávacie svetlo
Pristroj ma zabudované výkonné LED svetlo s dosahom až 50m. Špeciálnou funkciou je „zoomovanie“ svetelného kužeľa. Pokiaľ znížite vzdialenosť svetelného kužeľa, zväčší sa jeho rozptyl, čím dokážete osvetliť maximálnu plochu okolo seba. Po lokalizovaní útočníka môžete svetelný kužeľ zacentrovať do malého bodu priamo na páchateľa, vďaka čomu ho môžete na bezpečnú vzdialenosť oslepiť .

 MAGMA W Standar LIGHT

2.)    Obranný slzný sprej
MAGMA W Standard obsahuje zabudovanú nádobu s 15ml peprového spreja, ktorý paralizuje každého útočníka. Jednu nádobu je možné použiť na maximálne 20 výstrelov. Dostrel prístroja je až 6m. Vyhľadávacie svetlo je možné použiť ako veľmi presné mieridlo, vďaka čomu nikdy neminiete.

3.)    Ochranný alarm
Kričanie občas nepomáha a nemusí byť dostatočne hlasné. Z tohto dôvodu výrobca umiestnil do prístroja hlasný alarm s hlasitosťou až 125 decibelov.

MAGMA W Standard Sound alarm

Špecifikácie:

 • Materiál: zliatiny hliníka, plast.
 • Veľkosť: 5.1cm x  11cm x  2.5cm.
 • Hmotnosť: 167g.
 • Napájanie : 1.5V * 3ks (4.5v)
 • Pracovná teplota : -10℃ do 40℃  
 • Farba: čierno strieborná
   

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie