iZON 2.0 - Kamera s detekciou pohybu (sledovanie aj cez mobil)

Kód tovar: 10-012
U$176,00 U$141,90 Cena bez DPH: U$118,25
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

iZON 2.0- baby monitor na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Certifikovaný e-shop – bezpečný nákup.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

S iZON 2.0 - Kamera s detekciou pohybu (sledovanie aj cez mobil) môžete udržať bdelé oko nad tým na čo potrebujete, či už ste v práci, na nákupoch alebo na dovolenke. Môžete dokonca naprogramovať IZON kameru aby počas Vašej neprítomnosti bola v pohotovosti teda informovala Vás pri detekcii audio-zvukov alebo detekcii pohybu.

iZON 2.0- Kamera s detekciou pohybu (sledovanie aj cez mobil)

Kompaktibilné len s produktami APPLE - iPhone, iPad, iPod
iné mobilné telefóny zariadenie nepodporuje

Na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Certifikovaný e-shop – bezpečný nákup.

Je to ako mať svoju ​​vlastnú alarmovú sieť alebo ostrahu. Neuveriteľne jednoduché nastavenie a ovládanie Izon kamery je možné ju umiestniť na všetky vodorovné povrchy alebo namontovať na stenu/strom/strop/ a uhol snímania je možné ľahko upraviť pomocou geniálnej magnetickej základne. Potom sa stačí prihlásiť k svojmu používateľskému účtu, vyplniť detaily a budete mať prístup k monitorovaniu 24h denne.
 
  
Môžete tiež pridať viac kamerových jednotiek (nutné zakúpiť IZON kamery) teda monitorovať viac priestorov čo znamená viac línií pohľadu, alebo rôzne miesta snímania. Stačí cez internet stiahnuť aplikáciu pre APPLE zariadenia -Stem: Connect Smartphone App a môžete využívať všetky dostupné funkcie IZON kamery. Je nutné aby bola kamera pri používaní napájaná prostredníctvom elektrickej siete (pomocou adaptéru na 220V - 5V USB.)
Vlastnosti produktu:
 • Vzdialené sledovanie a pohybový senzor (detekcia pohybu)
 • Ovládanie pomocou aplikácie Stem: Connect Smartphone App (voľné stiahnuteľná)
 • Nahráva video v rozlíšení 640x480 pixelov
 • Bezpečné, súkromné ​​video záznamy
 • Dá sa s ním prezerať a počúvať odkiaľkoľvek
 • Nahráva video pre súkromné ​​prezeranie alebo vysielanie na YouTube alebo iné video weby
 • Vylepšený Update firmwaru
 • Geniálna, nastaviteľná magnetická základňa
 
Technické špecifikácie:
Obsahuje kameru, mikrofón, odnímateľnú magnetické polguľovú základňu pre steny a závitorezné skrutky pre montáž a nastavenie uhla snímania.
802.11b/g/n bezdrôtové funkcie
 
Požiadavky na batériu:
Vyžaduje el.energiu cez mini USB kábel (USB nabíjačka 220V)
 
Rozmery:
Prístroj meria cca 5 cm (Š) x 5 cm (D) x 10 cm (H)

Pre tento výrobok bolo vydané vyhlásenie o zhode s požiadavkami smernice č. 1999/5/EC pre rádiové a koncové telekomunikačné zariadenia, ktoré je dostupné u predajcu.Výrobok je rádiovým zariadením, ktoré je možné v SR prevádzkovať na základe všeobecného povolenia VPR-17/2012, vydaného Telekomunikačným úradom SR.

Prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás?

Sme priamy dovozca a predajca špionážnej techniky s dlhoročnou praxou. Naše požiadavky ohľadom spracovania a vylepšovania ponúkaných produktov konzultujeme priamo s výrobcom. Každý produkt, ktorý zaradíme do predaja prejde vstupnou kontrolou kvality a až následne je zaradený do našej ponuky špionážnych produktov.

Z našich testov vyplýva, že nami predávaná technika je výkonnejšia a má dlhšiu životnosť oproti konkurenčným produktom . V prípade nečakaných technických problémov sa situáciu snažíme riešiť urgentne podľa možnosti smerom k spokojnosti zákazníka

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie