Domáca bezpečnostná bezdrôtová kamera 360° Full HD + WiFi

Kód tovar: 52-007
155,00 € Cena bez DPH: 129,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Domáca bezpečnostná bezdrôtová kamera 360° Full HD + WiFi je inovatívna mini kamera s detekciou pohybu a pohľadom rybieho oka.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Domáca bezpečnostná bezdrôtová kamera 360° Full HD + WiFi je inovatívna mini kamera s detekciou pohybu a pohľadom rybieho oka, ktorá zabezpečí monitorovanie Vašej domácnosti. Vďaka dvojitej kvalitnej optike s 220° vytvára pohľad rybieho oka a dokáže tak poskytnúť priestorové monitorovanie izieb. Žiadne mŕtve body, ale kompletné pokrytie priestoru na približne 100 m2 a tak Vám už nič neunikne z dohľadu. Na takéto široké pokrytie priestoru by ste potrebovali minimálne 4 bežné kamery, ale vďaka našej ponúkanej panoramatickej kamere 360° ušetríte nemalé peniaze

 

bezpecnostna panoramaticka mini kamera

 

Kamera podporuje WiFi čo umožňuje jednoduchú inštaláciu na stenu alebo strop a následné možnosť ovládať cez mobilný telefón. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu (iOS, Android) do Vášho smartfónu, spárovať obe zariadenia a môžete začať sledovať obraz v reálnom čase. Bezpečnostú kameru je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI alebo Hot Spot čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde pomocou Vášho mobilného telefónu. Snímaný obraz kamery je možné si upravovať posúvaním prsta na smartfóne a nastaviť si tak ideálny snímaný uhol čo robí z panoramatickej kamery ideálneho strážcu pre vnútorné použitie. 

 

panoramaticka kamera ponoramaticka bezdrotova kamera

 

Panoramatická kamera disponuje aj funkciou detekcie pohybu, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Skvelá funkcia vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivity. Kamere nerobia problémy ani zhoršené svetelné podmienky ba dokonca ani absolútna tma vďaka infračervenému LED svetluKamera ponúka aj obojsmernú komunikáciu, nakoľko má zabudovaný vysokocitlivý mikrofón a reproduktor. Môžete tak počas sledovania obrazu počúvať a zároveň sa cez mobilný telefón rozprávať s Vašim dieťaťom alebo domácim miláčikom kým ste v práci. Zachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 32 GB (nie je súčasťou balenia). 

 

Vlastnosti:

plus Full HD Video v reálnom čase
plus Obojsmerná reč
plus Detekcia pohybu 
plus WiFi pripojenie
plus Infračervené videnie

 

Špecifikácie:

Senzor: Sony IMX323 x2 (2 MPx x2)
Uhol zobrazenia: 220° x2
Video formát: H.264
Maximálne rozlíšenie: 1920 x 1080 15fps
Internet: 2.4G WiFi
Rozlíšenie videa: HD 1280 x 960 
Zvuk: Zabudovaný mikrofón a reproduktor
Podpora systému: iOS 6.0 alebo vyššie, Android 4.0 alebo vyššie.
Rozmery: (Š) 43 mm x (V) 82,5 mm (H) 43 mm

 

Obsah Balenia:

1x Panoramatická kamera
1x USB kábel 
1x Užívateľská príručka 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie