CONTOUR Flex Strap

Kód tovar: 16-026
$33,60 Cena bez DPH: $28,00
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

Držiak pre kamery Contour, ktorý je možné pripevniť na čokoľvek, čo má obvod: tyče, rámy, rúry, rúrky, hadice, ruky, nohy a čokoľvek čo vás napadne. Kreativite uchytenia sa medze nekladú a tento držiak nemôže chýbať u žiadneho užívateľa helmet kamery Cont

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Držiak pre kamery Contour, ktorý je možné pripevniť na čokoľvek, čo má obvod: tyče, rámy, rúry, rúrky, hadice, ruky, nohy a čokoľvek čo vás napadne. Kreativite uchytenia sa medze nekladú a tento držiak nemôže chýbať u žiadneho užívateľa helmet kamery Contour. Pomocou tohto držiaka kameru upevníte na bicykle, rámy áut, motoriek, skútrov, štvorkoliek, futbalové brány, basketbalové koše, hokejky, veslá, rôzne hadice atď. Flex strap mount je navrhnutý tak, že je jedno či objekt, na ktorý ho chcete upevniť je guľatý alebo hranatý, vďaka svojmu pružnému materiálu je ho možné uchytiť stabilne a pevne. Oproti klasickým plastovým držiakom má obrovskú výhodu, že umožňuje tlmiť vibrácie a je ohybný.

V balení sa nachádzajú dva popruhy: krátky a dlhý, krátky meria 13cm a veľký 23cm. Spoločne s popruhmi sa v balení nachádza aj štandardný otočný držiak s ktorým je možné rotovať v rozsahu 360° a nájsť tak ideálne nastavenie uhla snímania helmet kamery.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie