Profesionálna FULL HD 1080P akčná kamera - Extreme HD

Kód tovar: 16-006
189,00 € Cena bez DPH: 157,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Áno! Odosielame do US
+

Profesionálna FULL HD 1080P akčná kamera - Extreme HD s LCD displejom pre zachytenie vysokokvalitných fotiek či videa z vašich zážitkov! Predaj online za výhodnú cenu.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Profesionálna FULL HD 1080P akčná kamera - Extreme HD s LCD displejom pre zachytenie vysokokvalitných fotiek či videa z vašich zážitkov! Predaj online za výhodnú cenu. Kamera je ideálna alternatíva k športovej kamere GO PRO, kvalita záznamu vo FULL HD 1080P rozlíšení je naozaj výborná.

Širokouhlá šošovka (142-172°), vodeodolné telo kamkordéru s pogumovaním proti mechanickému poškodeniu, so štyrma montážnymi sadami (helma, riadidlá, auto a velkro pásik. Je určený pre kamerovanie záznamov z automobilu, hardcore skaterov, bikerov, motocyklistov, snowboardistov, parašutistov a kohokoľvek, kto chce zachytiť unikátne zážitky vo FULL HD kvalite. 1920*1080 pixelov pri 30 snímkoch za seknundu zachovajú každý zážitok v živej realite a zabudovaný mikrofón pridá videu na reálnosti!

Profesionálna FULL HD 1080P akčná kamera - Extreme HD

akčná kamera full hd 1080p

Užívateľa rovnako potešia 5Mpixelové fotografie v perfektnej kvalite, či funkcie sekvenčného fotografovania v nastavených intervaloch samostatne, alebo i počas natáčania videozáznamu! Stačí dodanou prísavkou uchytiť kameru na predné sklo automobilu, alebo pomocou ďalšieho s výrobkom dodávaného montážneho príslušenstva sa uchytí na riadidlá motocykla, či helmu a môžete začať zaznamenávať svoje všedné i nevšedné zážitky z ciest, neciest, či zjazdoviek! S nastaveniami spomalených záberov (až 60 sníkov za sekundu) na 1280*720 pixeloch nenechá táto kamera nikoho na pochybách o svojej profesionalite!

Pre presné zobrazenie výsledku kamera ponúka 1,5\" TFT displej, na ktorom v reálnom čase vidíte nahrávaný obraz, alebo si prehráte vaše záznamy, či prezriete fotky. Vďaka výstupom - HDMI a TV out umožňuje prehrávať zaznamenané videá priamo z kamery, pre zvýraznenie ozvučenia je možné cez MIC vstup pripojeiť externý mikrofón. Kamkordér je dodávaný na rozdiel od iných s kompletným príslušenstvom na uchytenie, autoadaptérom, HDMI, USB, AV káblamim, softwareom a prídavným mikrofónom! Na záver, odporúčame prezrieť si technické špecifikácie a parametre, ktoré nenechajú nikoho na pochybách! FULL HD ([email protected]) športový akčný kamkodér s LCD displejom (480x240) pre všetky športy. Zachyťte unikátne vysokokvalitné reálne filmové zábery z Vášho športového výkonu či zážitku!

 športová kamera 

Prístroj má pogumované telo, aby sa zabránilo prípadnému poškodeniu pri páde z korčúľ, bicykla, či snowboardu. Vysokokvalitný hardware sa postará o čo najlepší výsledok záznamu každej snímky videozáznamu a Váš zážitok dokonale podfarbí záznam zvuku zo zabudovaného mikrofónu! Rozmanité možnosti uchytenia – od prichytenia na helmu, cez príchytné pásky na končatiny, sady na upevnenie na riadidlá bicykla, či motocykla, rogala, paintballovú pušku. Využiteľné pre všetky športy a po úprave uchytenia je možné ju využiť ako kameru pre záznam letu na leteckých či vodných modeloch, rovnako je možné ho použiť ako digitálnu videokameru, či kameru pre monitorovací systém. Pamäť kamkodéra je rozšíriteľná prostredníctvom micro SD karty až na 32GB! Mnohých určite potešia dve batérie v balení pre vyše 4 hodiny nepretržitého záznamu vo FULL HD rozlíšení! Kryštáľovo čistý obraz a zvuk Vás ihneď presvedčí o profesionálnej kvalite kamkordéru. Ak chcete zaznamenávať profesionálne videá pre Váš blog, osobnú potrebu, či sociálne siete ako Facebook, či Youtube, našli Ste pre Vás to pravé zariadenie! Zariadenie je pripojiteľné s PC cez jednoduché USB 2.0 pripojenie, alebo cez HDMI výstupy na rozmanité TV a DVR zariadenia s týmto pripojením. Je maximálne jednoduché na obsluhu a nastavenia, stačí pár klikmi na ovládacie tlačidlá nastaviť požadované parametre a stlačiť tlačidlo záznamu :)

 
Parametre a technické špecifikácie

 • Uhol záberu snímania šošovky: 142°
 • Rozlíšenie záznamu videa:
 • [email protected]
 • Formát záznamu: .MOV (H.264)
 • Rozlíšenie displeja: 480x320
 • Mikrofón: Áno
 • Doporučené vzdialenosti pre najvyššiu kvalitu záznamu: 1-3 m pre audio; viac ako 8 m pre video
 • Nastavenia: kontrast-štandard, soft, hard;EV –2 až +2; vyváženie bielej - Auto, jasno, zamračené, wolfrám, fluorescent; zobrazenie dátumu a času-ON/OFF;
 • Pamäť: podpora micro SD kariet až do 32 GB
 • Cyklický záznam: 15, 35, 45 min
 • Akumulátor: 1300mAh vysokokapacitný; doba nabíjania 5 hodín, výdrž batérie pri plnom rozlíšení približne 2 hodiny (jedna hodina nepretržitého záznamu=cca 3,2GB pamäte)
 • Jazyky menu: Angličtina, japončina, španielčina, ruština, taliančina, čínština
 • Rozhranie pripojenia k PC: cez USB port (USB 2.0)
 • Výstup: HDMI OUTPUT
 • Rozmery: 115x50x35mm


Obsah balenia

 1. Akčný športový kamkordér
 2. Napájací adaptér+adaptér do autozapaľovača
 3. USB kábel
 4. 2xBatéria
 5. Nabíjačka batérie
 6. Prichytenia: na helmu, riadidlá/tyče, velcro pásky (neoprénové pásky na pripojenie na končatiny a pod.)
 7. HDMI kábel

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie