MUVI HD NPNG športová kamera s množstvom príslušenstva

Kód tovar: 16-081
U$238,80 Cena bez DPH: U$199,00
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

MUVI HD NPNG je športová kamera s vodotesným puzdrom, diaľkovým ovládaním a množstvom príslušenstva. ako stvorená pre natáčanie nevšedných zážitkov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

MUVI HD NPNG je športová kamera s vodotesným puzdrom, diaľkovým ovládaním a množstvom príslušenstva. MUVI HD NPNG je ako stvorená pre natáčanie nevšedných zážitkov, dovoleniek, alebo adrenalínových akcií. Na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Certifikovaný e-shop – bezpečný nákup.

MUVI HD NPNG kamera na potápanie

Táto šikovná kamera disponuje kvalitnou optikou, ktorá je schopná nahrávať video vo FULL HD kvalite, spolu so vstavaným 1,5" farebným LCD displejom si tak môžete skontrolovať živý náhľad natáčanej scény, alebo prehrať / vymazať natočené video, prezerať fotografie, alebo meniť nastavenia kamery. 8Mpx fotoaparát sa postará o kvalitné a ostré fotografie. V balení nájdete aj diaľkový ovládač s dosahom 5m, ktorý môžete využiť pokiaľ kameru pripevníte mimo vášho dosahu, vďaka čomu budete môcť spúštať / zastavovať nahrávanie videa, alebo vyhotoviť fotografiu. Kamera MUVI HD NPNG má vstavanú až 1400mAh Li-ion batériu ktorá sa postará o vyše 3 hodiny záznamu. Kamera ponúka ultraširoký uhol záberu až 170°, vďaka čomu Vám neunikne žiadny detail. MUVI HD NPNG disponuje HDMI výstupom a takisto tu nájdete 2,5 mm jack na pripojenie externého mikrofónu pre ešte vyšiu kvalitu nahrávaného zvuku. V balení nájdete aj vodotesné puzdro, s ktorým je kamera vodotesná až do hĺbky 60m. MUVI HD NPNG s rozmermi len 80x47x19mm a váhou len 81g je tou pravou voľbou pre každého športovca a adrenalínového nadšenca.

MUVI HD NPNG športová kamera


Obsah balenia:
- MUVI™ HD
- Ďiaľkové ovládanie
- C-Protex Band
- 8GB micro SD Karta
- Puzdro
- Softwér micro CD
- Vodotesný obal
- Helmet Front Mount
- Universal Cradle Mounting Kit
- Universal Helmet Mounting Kit
- Universal 3M Adhesive Mounting Kit
- USB kábel
- HDMI Port s TV výstupom
MUVI HD NPNG obsah balenia

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie