Lifeline Multi Pack - 10x2 kapsule

Kód tovar: 88-004
U$25,30 Cena bez DPH: U$21,08
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Áno! Odosielame do US
+

Každý to pozná - ťažké rána po dobrej párty. Neviete čo robiť po opici? Na to ste mali myslieť skôr. Je tu prípravok Lifeline - obrana proti opici.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Koniec boľavým ránam, odteraz môžeťe kľudne žúrovať. Lifeline je jedinečný produkt, doteraz nedostupný na území Slovenska. Je unikátny svojím zložením a účinkom. Prečítaj si viac ako funguje a prečo je medzi 20 najpredávanejšími produktami v Írsku.

Každý to pozná ako ťažko sa ráno vstáva po dobrej párty. Neviete čo robiť po opici? Na to ste mali myslieť skôr. Je tu prípravok Lifeline - obrana proti opici.

Bol starostlivo zostavený, aby poskytol maximálny efekt len v jednej dávke. Jednoducho si vezmi dve kapsule Lifeline keď budeš večer začínať piť - to je všetko. Žiadne ďalšie pamätanie si tabletiek s každým druhým pohárom a žiadne pamätanie že treba niečo vziať pred spaním. Lifeline tabletky obsahujú iba najlepšie prírodné zložky a každá starostlivo vybraná pre jej efektívnosť a dokázanú účinnosť - bol vyvinutý ako bezpečný prírodný produkt.

lifeline hangover lifeline party animals


Ako Lifeline pracuje?

Obsahuje zmes aktívneho dreveného uhlia (charcoal), ďalej Aquamin a vitamíny B a C. Je to veľmi jednoduchý prípravok na užitie. Naozaj stačí vziať dve tabletky počas začiatku tvojho večerného pitia a potom si už len užívať noc. Ale neboj sa - Lifeline nezničí alkoholový efekt, takže si skutočne môžeš vychutnať noc ale bez ranných následkov.


Prečo je to najlepší prípravok proti opici na trhu?

1. Musíš vziať iba jednu dávku počas prvej hodiny ako začneš večer piť. Konkurenčné prípravky vyžadujú zobrať tabletku s každým alebo po niekoľkých nápojoch alebo pred spaním... Kto si na to má pamätať?

2. Nielen Lifeline zložky absorbujú látky ktoré z alkoholu v tele zostávajú a spôsobujú toxikáciu, ale Lifeline zabezpečuje tiež vitamíny aby ťa dostal na druhý deň zas na nohy.

3. Nezávislým labratornym testom bolo dokázané, že Lifeline skutočne je najúčinnejším produktom proti opici na trhu.

4. Lifeline je medzi 20 najpredávanejšími produktami v Írsku. Pokračuje v predaji so 44% cez osobné odporúčanie a 90% zákazníkov sa vyjadrilo, že budú produkt používať opäť.

 lifeline hangover pills 


Čo obsahuje?

Aktívny uhlík, ktorý sa používa v nemocnicach po mnohé roky. Dokázaná je jeho efektívnosť čo sa týka absorbovania toxínov a nečistôt nájdených v alkoholických nápojoch. Lifeline kapsule obsahujú najvyššiu triedu momentálne dostupného rastlinného uhlíka. Konkurenčné značky majú tendenciu používať lacnejší uhlík a často stláčaný do malých tabliet čo ďalej znižuje jeho schopnosť absorbovať.

Aquamin je unikátna Írska zložka, nachádzaná vo vodách Atlantického oceánu, kúsok od čistého a krásneho pobrežia v západnej časti Írska. Aquamin je patentovaný pre jeho kvality! Je to zmes rozpustného uhličitanu vápenatého a uhličitanu magnéziového a ostatných morských minerálov. Výskum ukázal, že kombinácia uhličitanov vápnika a magnézia spolu s aktívnym dreveným uhlím ďalej zosilňuje schopnosť uhlíka absorbovať toxíny a zložky. Aquamin je značne drahší než len obyčajná skalná krieda - ktorá je zložkou takmer všetkých konkurenčných produktov. A taktiež je omnoho lepší v robení svojej práce.

Vitamíny B a C - alkohol vyčerpáva výživu z tela. Najmä vitamín B, ktorý sa stará o údržbu nervového systému a tiež napomáha relaxácii a vitamín C je dôležitý antioxidant, ktorý pomáha ochrániť bunky pred zničením.
 

Nezávislý laboratórny test

V januári 2005 Lifeline H.D. Limited poverili Eastern Analytical Laboratory Inc. (Connecticut USA) viesť štúdium a porovnať absorbovanie a neutralizovanie kyslosti rôznych produktov, ktoré sa predávajú pre prevenciu opice.

Tu sú výsledky:

lifeline test

Neutralizácia kyslosti je schopnosť produktu neutralizovať žalúdočnú kyselinu. Absorbovanie je schopnosť produktu absorbovať toxíny a látky pochádzajúce z alkoholických nápojov.

A teraz máš možnosť tento produkt vyskúšať aj ty, keďže doteraz nebol na Slovensku dostupný.
 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie