Zahradne sedenie - Ratanový záhradný elegantný set pre 4 osoby + stolík

Kód tovar: 99-011
3 700,00 € 2 700,00 € Cena bez DPH: 2 250,00 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Zahradne sedenie - Ratanový záhradný elegantný nábytok set na terasu pre 4 osoby + konferenčný stolík.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Zahradne sedenie - Ratanový záhradný elegantný nábytok set na terasu pre 4 osoby + konferenčný stolík. Vysokokvalitné záhradné sedenie - záhradná dvojsedačka s kreslami a stolíkom zabezpečí sedenie pre 4 osoby. Pevný, robusný, ale ľahký hliníkový rám, ratanový výplet a vankúše v béžovej farbe. Sedenie je vyrobené z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan. Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj konferenčný stolík so skreneným vrchom. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 4 osoby. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie.

Záhradné sedenie v exkluzívnom ratanovom prevedení a stolíkom 

Luxurio Sofa Viola
 

ratanové sedenie do záhrady luxusný nabytok zahradny

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je to ratan? Popínavá rastlina, ktorá rastie v tropickom klimatickom pásme. Existuje mnoho rôznych odrôd, zvyčajne známych podľa názvu regiónu, kde vyrastal. V Indonézii rastie kvalitný ratan a krajina uspokojuje potreby 90% svetového trhu. Používa sa v nábytku, košíkoch, vychádzkových paličkách, kabátoch.

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Sedačka do záhrady 1x dvojité kreslo a 2x sólo kreslo + konferenčný stolík.

Luxusné sedenie do záhrady - gauč s kreslami pre 4 osoby so stolíkom - pohovka do záhrady

kreslá na terasu z ratanu

 

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.


Špecifikácia:

Model: Luxurio Sofa Viola
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný, sklo
Farba: béžová
Rozmery gauč: 139x80x70 cm (š/h/v)
Rozmery kreslo: 79x80x70 cm
Rozmery stolík: 109x59x35 cm

Obsah balenia:

1x Sedacia súprava do záhrady (pozostáva zo 4 častí + vankúše na sedenie)
1x Konferenčný stolík

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie