Ratanovy nabytok zahradny luxusný do zahrady či terasu - Set pre 4 osoby + stôl

Kód tovar: 99-006
1 990,00 € 1 490,00 € Cena bez DPH: 1 241,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Ratanovy nabytok zahradny luxusný do zahrady či terasu - Set pre 4 osoby + stôl. Ratanová sedačka s kreslami so žltými vankúšmi.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Ratanovy nabytok zahradny luxusný do zahrady či terasu - Set pre 4 osoby + stôl. Ratanová sedačka s kreslami so žltými vankúšmi a stolíkom zabezpečí sedenie pre 4 osoby. Pevný, robustný, ale ľahký hliníkový rám, ratanový výplet prírodnej farby a žlté vankúše na sedenie. Záhradný set je vyrobený z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan. Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj konferenčný stolík so skleneným vrchom. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 4 osoby. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie. 

Luxusné vonkajšie záhradné sedenie s hliníkovou konštrukciou, ratanovým výpletom a stolíkom 

Luxurio Sofa Benita

 

ratanovy nabytok do zahrady luxusny moderny stylovy

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je to ratan? Popínavá rastlina, ktorá rastie v tropickom klimatickom pásme. Existuje mnoho rôznych odrôd, zvyčajne známych podľa názvu regiónu, kde vyrastal. V Indonézii rastie kvalitný ratan a krajina uspokojuje potreby 90% svetového trhu. Používa sa v nábytku, košíkoch, vychádzkových paličkách, kabátoch.

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Sedačka do záhrady 1x dvojité kreslo a 2x sólo kreslo + konferenčný stolík.

Ratanovy nabytok do zahrady luxusny moderny stylovy - gauč s kreslami pre 4 osoby + stolík

ratanovy gauc kreslo do zahrady moderny luxusny

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.

ratanova pohovka kreslo sedacka do zahrady terasu


Špecifikácia:


Model: Luxurio Sofa Benita
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný, sklo
Farba: prírodná - ratan, žltá - vankúše
Rozmery dvojsedačka: 130x65x79 cm (š/h/v)
Rozmery kreslo: 65x65x79 cm
Rozmery stolík: 108x60x65 cm

Obsah balenia:

1x Sedacia súprava do záhrady (pozostáva zo 4 častí + vankúše na sedenie)
1x Konferenčný stolík

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Eva

nábytok do altánku

Tá horčicová farba sa neskutočne vyníma v našom tmavšom altánku. Konštrukcia je pevná a vyzerá byť aj dosť odolná. Ideo krásne oživenie nášho záhradného/altánkového sedenia. Nevadí ani vyššia cena - keďže ide o komplet.