Ratanove kresla set do záhrady či terasu - 2 elegantné moderné kreslá + stolík + taburetka

Kód tovar: 99-009
3 500,00 € 2 700,00 € Cena bez DPH: 2 250,00 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Vysokokvalitné záhradné sedenie - 2 záhradné kreslá s konferenčným stolíkom a taburetkou zabezpečí sedenie pre 2 osoby.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ratanove kresla set do záhrady či terasu - 2 elegantné moderné kreslá + stolík + taburetka​. Vysokokvalitné záhradné sedenie - 2 záhradné kreslá s konferenčným stolíkom a taburetkou zabezpečí sedenie pre 2 osoby. Pevný, robusný, ale ľahký hliníkový rám s ratanovým výpletom a biele vankúše na kreslách. Sedenie je vyrobené z hliníkovej konštrukcie a výplet je syntetický ratan. Elegantné sfarbenie tejto outdorovej sedacej súpravy sa hodí na každú terasu, vonkajšie sedenie, do altánku, ku bazénu, na balkón, či záhradu. K tomuto záhradnému setu pre vonkajšie sedenie patrí aj konferenčný stolík so skleneným povrchom a taburetka s bielym vankúšom na sedenie. Záhradné sedenie do altánku a záhrady pre 2 osoby. Kvalitný materiál sa ľahko čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ideálne riešenie sedenia pre letné terasy v reštaurácii a kaviarni. Ratanový sedací set na záhradu. Vhodné pre vonkajšie použitie.  

Ratanove kreslo do záhrady - SET s hliníkovou konštrukciou, ratanovým výpletom a stolíkom 

Luxurio Sofa Medea

ratanove kreslo na zahradu vonkajsie moderne luxusne elegantne

Luxusný outdoorový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Skvelé vonkajšie sedenie pre hostí s praktickým konferenčným stolíkom. 

Čo je to ratan? Popínavá rastlina, ktorá rastie v tropickom klimatickom pásme. Existuje mnoho rôznych odrôd, zvyčajne známych podľa názvu regiónu, kde vyrastal. V Indonézii rastie kvalitný ratan a krajina uspokojuje potreby 90% svetového trhu. Používa sa v nábytku, košíkoch, vychádzkových paličkách, kabátoch.

Čo je syntetický ratan? Vyrobený z vysoko elastického materiálu z polyetylénových vlákien (HDPE) odolného voči roztiahnutiu. HDPE je 100% recyklovateľný, netoxický a veľmi odolný materiál. preto je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Ratanove luxusne sedenie do záhrady - 2x kreslo + stolík + taburetka

ratanove kresla set zahrada stolik luxusne

Najnovším módnym trendom nie len v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa zničí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, udržiava si rovnakú farbu po mnoho rokov. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.

To pravé exkluzívne sedenie do záhrady - podlné kreslá so stolíkom a taburetkou

kreslá do záhrady z ratanu


 

Špecifikácia:

Model: Luxurio Sofa Medea
Materiál: hliník, syntetický ratan UV odolný, sklo
Farba: prírodná - ratan, biela - vankúše
Rozmery kreslo: 83x81x101 cm (š/h/v)
Rozmery taburetka: 70x70x39 cm
Rozmery stolík: 45x45x40 cm

Obsah balenia:

2x Kreslo do záhrady (+ biele vankúše)
1x Konferenčný stolík
1x Taburetka s vankúšom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie