Prilba na bicykel Smart - Livall BH62

Kód tovar: 64-001
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prilba na bicykel Smart - Livall BH62 pomocou ktorej môžete prijímať telefonáty, počúvať hudbu, signalizovať smer jazdy a zároveň dokáže vyslať SOS signál v prípade pádu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Prilba na bicykel Smart - Livall BH62 pomocou ktorej môžete prijímať telefonáty, počúvať hudbu, signalizovať smer jazdy a zároveň dokáže vyslať SOS signál v prípade pádu. Bicykel patrí v dnešnej dobe medzi obľúbené aktivity a taktiež slúži aj ako forma dopravy do práce, avšak netreba zabúdať na bezpečnosť. Jedným z prvkov je prilba, ktorej primárnou úlohou je chrániť hlavu v prípade pádu. Prilba, ale môže ponúkať ďaleko viac ako len základnú bezpečnosť. Livall prišiel s jedinečnou inteligentnou prilbou, ktorá kombinuje bezpečnosť, technológie a dizajn vo veľmi vysokej kvalite vďaka čomu bude Vaša jazda na bicykli zážitkom. Až 25 ventilačných otvorov zabezpečuje výborný prívod vzduchu v horúcom letnom počasí. Skvelý a funkčný dizajn s mimoriadne ľahkou konštrukciou len 310g robí z Livall BH62 perfektnú prilbu pre dennodennú jazdu na bicykli. 

 

cyklistická prilba Livall BH62

 

Každému cyklistovi by malo záležať aby bol na cestnej komunikácií dostatočne viditeľný z dôvodu bezpečnosti vo dne i v noci. Pomocou Livall smart prilby to nebude problém, nakoľko má v zadnej časti integrované intenzívne LED diódy viditeľné za každého počasia. Diódy môžu dokonca zobrazovať aj signalizáciu smeru jazdy. V prilbe je zabudovaný aj Bluetooth set so stereo reproduktormi a mikrofónom s potlačením okolitého šumu. Cez Bluetooth je možné sa pripojiť k mobilnému telefónu pomocou voľne dostupnej aplikácie "Livall Riding" (iOS a Android), ktorá poskytuje všetky potrebné informácie z bicyklovania. Následne po spárovaní prilby so smartfónom sa otvárajú nové možnosti využitia ako prijímanie telefonátov, počúvanie obľúbenej hudby alebo pokyny navigácie z telefónu. K dispozícií je aj bezplatná komunikácia Walkie-talkie dostupná medzi prilbami Livall, ktorá funguje na báze vysielačky. Prilba Livall taktiež znásobuje bezpečnosť integrovaným senzorom otrasu, ktorý v prípade pádu vyšle SOS signál na predvolené číslo kontaktnej osoby s Vašou aktuálnou polohou, ak zostanete v bezvedomí. Chod prilby zabezpečuje dobíjateľná batéria s kapacitou 450 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží až 10 hodín pri LED signalizácií a pri režime počúvania hudby okolo 3 - 6 hodín. 

 

prilba Livall BH62

 

Ovládanie prilby je možné pomocou gumených tlačidiel nachádzajúcich sa v prednej časti prilby zospodu, ktoré slúžia na zapnutie a vypnutie svetelnej signalizácie, prijatie hovoru a reguláciu hlasitosti zvuku z reproduktorov, ako aj ovládanie voľby skladieb. Vedľa tlačidiel je umiestnený magnetický port pre dobíjanie a mikrofón. Všetky časti sú dostatočne izolované pred vodou a potom. Pre pohodlné ovládanie prilby je súčasťou balenia aj bezdrôtový ovládač, ktorý sa jednoduchým spôsobom upevňuje na riadidlá bicykla pomocou gumičky. Príslušným ovládačom vieme aktivovať smerovú signalizáciu, zároveň ním vieme prijať hovor, regulovať hlasitosť zvuku, zapnúť fotoaparát na smartfóne a následne odfotiť alebo zapnúť vysielačku Walkie-talkie medzi prilbami Livall. Ak patríte medzi aktívnych cyklistov a zároveň radi využívate moderné technológie, tak túto inteligentnú prilbu určite oceníte. Nie len, že uľahčuje komunikáciu počas jazdy bez nutnosti zastavenia, ale zároveň zvyšuje Vašu bezpečnosť. Prilba svoje využitie nájde aj pri jazde na koni, kolieskových korčuliach, skateboarde atď. V našom e-shope nájdete aj iné modely prilby od značky Livall. 

 

Livall aplikácia Livall aplikacia funkcie Livall sos signal Livall prilba nastavenia Livall prilba udaje z jazdy

 

Vlastnosti: 

plus  Bezpečná smart cyklistická prilba
plus  Bluetooth komunikácia a ovládanie
plus  Zadné LED svetlá pre signalizáciu
plus  SOS signál s určením miesta pádu
plus  Pracovná doba až 10 hodín

 

Špecifikácie Livall prilby:

Model: BH62
Obvod hlavy: 55 - 61 cm
Zadné svetlá: 15 plnohodnotných LED svetiel
Bluetooth: BT 4.1 + HFP/ HSP/ A2DP, dosah maximálne 10 metrov
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofón: -39 dB
Batéria: 450 mAh 
Napájanie: DC-5V / 0,5 A
Nabíjací port: magnetický USB kábel
Doba nabíjania: 3 hodiny
Pracovná doba: max. 10 hodín, pri počúvaní hudby 3 až 6 hodín
Pohotovostný režim: max. 180 dní
Prevádzková teplota: 0°C do 40°C
Rozmery: 270 x 225 x 165 mm
Hmotnosť: 310 g

 

Špecifikácie Livall ovládača:

Model: BR80
Dosah vzdialenosti od prilby: 10 metrov
Tlačidlá: 4 smerové, funkčné tlačidlo, Walkie-talkie tlačidlo, tlačidlo na fotografovanie
Aplikácia: pre všetky druhy bicyklov
Batéria: 220 mAh
Pohotovstný režim: 2 roky
Rozmery: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnosť: 18 g

 

Obsah Balenia:

1x Smart prilba Livall
1x USB kábel 
1x Livall ovládač
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie