Vysoký barový stôl s integrovaným plynovým ohniskom do exteriéru z liateho betónu

Kód tovar: 97-057
1 800,00 € Cena bez DPH: 1 500,00 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Vysoký barový stôl s integrovaným plynovým ohniskom do exteriéru z liateho betónu spríjemní vaše chvíle v rodinnom kruhu nielen počas letných večerov.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vysoký barový stôl s integrovaným plynovým ohniskom do exteriéru z liateho betónu spríjemní vaše chvíle v rodinnom kruhu  nielen počas letných večerov. Barový stôl s integrovaným ohniskom vás zahreje bez dymu, alebo nepríjemného zápachu. Hoci aj zima má svoje čaro, hlavne keď ste v objatí anjelsky čistého snehu, isto nám dáte za pravdu, že teplé posedenie je vítané, počas takéhoto počasia. 

Niet nad letné prechádzky, teplý večer keď môžeme tráviť na vzduchu hodiny a hodiny. Ale čo v zime či v chladných večeroch? Všetci si po návrate domov milujú sadnúť ku piecke, krbu alebo čo len k radiátoru so šálkou čaju. Fantastický a zároveň štýlový barový stolík s plynovým ohniskom vám poskytne dokonalú príležitosť užívať si príjemné chvíle v teple domova. Dekoratívny doplnok a užitočný ohrievač sa stane tým najpríjemnejším miestom v záhrade, na dvore alebo na terase. 

Už viac nemusíte rúbať drevo - stačí stlačiť jedno tlačidlo a HORÍ!

ohnisko barovy stol betonovy plyn ohnisko

Bez dymu a zápachu - ohrievač na chladné dni aj romantické posedenie pri ohni v kruhu rodiny 

Vonkajšie plynové ohnisko vybralo tie najpodstatnejšie výhody otvoreného ohňa a stvorilo tak ten najprirodzenejší terasový ohrievač či romantické osvetlenie terasy bez toho, aby ste sa museli obávať štípania očí z dymu, či nadávok od susedov. U plynového ohniska nemusíte rúbať drevo, či fúkať na ohorené drievka. Oheň založíte bez problémov, zatiaľ čo v druhej ruke môžete držať pohárik vína. Štvorcový stôl ručne vyrobený z ľahkého betónu je vystužený sklenými vláknami, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je vytvorený tak, aby odolal aj tým najhorším poveternostným podmienkam. 

Ohnisko integrované do barového stola beton na plyn

Vonkajšie záhradné ohnisko v podobe moderného terasového stola 

Exteriérový barový stôl s plynovým ohniskom môže mať veľa podôb, aby sa z neho stal dominantný kus nábytku na Vašu terasu či záhradu. Či už ako moderný záhradný dizajn, alebo naturálny kus kameňa spojený s ohňom. S týmto nádherným dekoratívnym a užitočným doplnkom na vašu terasu si utvoríte krásne chvíle pohody. Posedenie za ohniskom zaručuje oddych, romantické posedenie alebo pohodu s priateľmi. Stôl s ohniskom, s ktorým si môžete dopriať teplo a atmosféru reálneho ohňa všade tam, kde nemôžete alebo nechcete založiť pravý oheň. Krbový barový stôl dodáva plnohodnotný oheň čo sa týka tepla, svetla či plápolajúcich plameňov, ale bez dymu, zápachu a poletujúcich iskier.

ohnisko vonkajšie do zahrady a terasu

Špecifikácie

 • Farba: sivá
 • Materiál: vysoko odolný liaty betón 
 • Výkon: cca 12 kW 
 • Rozmery 87 x 87 x 112 cm (d/š/v)
  Hmotnosť 75kg
  Rozmery horáku 25 cm
  Rozmery ohniska 31 x 31 x 0,5cm


Obsah balenia

1x Plynové ohnisko
1x 3kg Lávový kameň na prekrytie ohniska  
1x Ochranný plátenný obal na prekrytie stola
1x Regulátor plynu
1x Prívodná hadica
1x AAA batéria zapaľovania
1x Návod na obsluhu

 

!!!Všetky stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové.!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie