Luxusný stôl do záhrady (konferenčný) imitácia mramoru z liateho betónu + plynové ohnisko 2v1

Kód tovar: 97-055
2 950,00 € Cena bez DPH: 2 458,33 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Luxusný stôl do záhrady (konferenčný) imitácia mramoru z liateho betónu + plynové ohnisko 2v1 do exteriéru v tvare obdĺžnika dodáva plnohodnotný oheň.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Luxusný stôl do záhrady (konferenčný) imitácia mramoru z liateho betónu + plynové ohnisko 2v1 do exteriéru v tvare obdĺžnika dodáva plnohodnotný oheň, teplo a svetlo bez zbytočného dymu a zápachu. Hoci aj zima má svoje čaro, hlavne keď ste v objatí anjelsky čistého snehu, isto nám dáte za pravdu, že teplé posedenie je vítané, počas takéhoto počasia. Niet nad letné prechádzky, teplý večer keď môžme tráviť na vzduchu hodiny a hodiny. Ale čo v zime či v chladných večeroch? 

Všetci milujú po návrate domov sadnúť si ku piecke, krbu alebo čo len k radiátoru so šálkou čaju. Fantastický a zároveň štýlový konferenčný stolík s plynovým ohniskom vám poskytne dokonalú príležitosť užívať si príjemné chvíle v teple domova. Dekoratívny doplnok a užitočný ohrievač sa stane tým najpríjemnejším miestom v záhrade, na dvore alebo na terase. 

konferencny stol do zahrady terasu mramor plynove ohnisko

Už viac nemusíte rúbať drevo - stačí stlačiť jedno tlačidlo a HORÍ! 

Nevadí, že von je chladno, zima alebo mráz! S týmto nádherným a zároveň praktickým doplnkom na vašu terasu či do záhrady, si užijete krásne chvíle pohody, na oddych, romantické posedenie, či posedenie s priateľmi, alebo naopak len tak osamote sa zahľadieť do ohňa pri poháriku vína. Príjemnú atmosféru hrejivého teplo sálajúce z ohniska si môžete pripraviť aj sami. Stôl s ohniskom, s ktorým si môžete dopriať teplo a atmosféru reálneho ohňa všade tam, kde nemôžete alebo nechcete založiť pravý oheň. Krbový stôl dodáva plnohodnotný oheň čo sa týka tepla, svetla či plápolajúcich plameňov, ale bez dymu, zápachu a poletujúcich iskier. 

Konferenčný stolík s osadeným ohniskom plynovým

Ohnisko v záhrade je obľúbeným, moderným, dekoratívnym prvkom, ktorý slúži ako praktický ohrievač 

Existuje viacero spôsobov ako na terasu či záhradu priniesť teplo, svetlo a neodolateľný dizajn. Zväčša sa to ťažko dá dosiahnuť jediným doplnkom. Stôl so zabudovaným plynovým ohniskom okrem toho, že je plnohodnotný stôl na terasu či záhradu, je zároveň aj terasový ohrievač, sálavý ohrievač či infračervený žiarič. Doladiť ho môžete ako horúce centrum vašej záhrady, alebo ako reprezentačný outdoor priestor pre vašu firmu, kde si každý bude chcieť prisunúť stoličku a užívať si teplo v jeho novodobom podaní. Každý terasový ohrievač či záhradné ohnisko má svoje neoceniteľné poslanie a to predĺžiť vám možnosť ostať na terase, záhrade či balkóne a zúročiť tak váš oddych na maximum. Stráviť viac času na vzduchu, pri západe slnka či pod hviezdami bez ohľadu na ročné obdobie. Otvorený oheň v strede stola vám vytvorí súkromný letný večer počas chladných dní.

stolik do zahrady s ohniskom plynovym

Špecifikácie

  • Farba: čierna
  • Materiál: Betón/Keramický kameň 
  • Rozmery: 158 x 76 x 36 cm 
  • Váha: 112 kg 
  • Výkon: 16 kW

 

Obsah balenia

1x Plynové ohnisko
1x Kryt ohniska v dekore stola - čierny mramor
1x Dekoračné sklo na prekrytie ohniska vo farbe Bronze
1x Ochranný plátenný obal na prekrytie stola
1x Regulátor plynu
1x Prívodná hadica 3m
1x AAA batéria zapaľovania
1x Návod na obsluhu

 

!!!Všetky stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové.!!!

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Rox

Luxusný stôl do záhrady (konferenčný) imitácia mramoru z liateho betónu + plynové ohnisko 2v1

Roxana odpovedať

Ahoj,
Obsahuje balenie dekoratívny kameň? Ak áno, akú farbu má kameň?
Obsahuje čelné sklo?
Dá sa napojiť na plynový rozvod?
Aká je dodacia lehota v Rumunsku (Bukurešť)?
Ďakujem

Preložené z: ro
0
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie