Luxusné a štýlové plynové ohnisko ako stôl z keramického čierneho mramoru

Kód tovar: 97-011
3 100,00 € Cena bez DPH: 2 583,33 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Luxusné a štýlové plynové ohnisko ako stôl z keramického čierneho mramoru. Kvalitný keramický povrch je upevnený na oceľovom ráme.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Luxusné a štýlové plynové ohnisko ako stôl z keramického čierneho mramoru. Kvalitný keramický povrch je upevnený na oceľovom ráme. Materiál je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Obsahom balenia je aj horný kryt ohniska v rovnakom dekore, ktorý vytvorí rovnú plochu stola, pokiaľ svoje ohnisko nepoužívate. Výplň ohniska tvorí takzvané FIRE GLASS - DEKORAČNÉ SKLO bronzovej farby, ktorá dodá plameňu punc jedinečnosti. Záhradný stôl s integrovaným plynovým ohniskom bude srdcom a centrom vašej terasy či záhrady. Elegantný a luxusný stôl s dlhým ohniskom a veľkorysou plochou okolo z keramického materiálu s dekorom čierneho mramoru, pre náročného zákazníka.

keramický stôl s ohniskom z čierneho mramoru

Luxusné  exterierove posedenie pri ohni na predaj u nás - široký výber stolov s ohniskom. Hoci zima vie byť krásna hlavne keď je naokolo biely sneh, isto nám dáte za pravdu, že teplo je úžasné a príjemnejšie ako mráz a chlad. Niet nad letné prechádzky, teplý večer keď môžme tráviť na vzduchu hodiny a hodiny. Ale čo v zime či v chladných večeroch? Všetci milujú po návrate domov sadnúť si ku piecke, krbu alebo čo len k radiátoru so šälkou čaju alebo kávy. Ale takto trávime čas dnu a veľmi málo času sme von na čerstvom vzduchu. A práve preto, aby sme trávili viac času na vzduchu a pritom v teple - je tu toto fantastické a zároveň štýlové plynové ohnisko. Dekoratívny doplnok a užitočný ohrievač sa stane tým najhorúcejším miestom v záhrade, na dvore alebo na terase.

Už viac nemusíte rúbať drevo - stačí stlačiť jedno tlačidlo a HORÍ!

Nevadí, že von je chladno, zima alebo mráz! S týmto nádherným dekoratívnym a užitočným doplnkom na vašu terasu či do záhrady, si pripravíte krásne chvíle pohody, na oddych, romantické posedenie, či posedenie s priateľmi, alebo naopak len tak osamote sa zahľadieť do ohňa pri poháriku vína a uživať si pokoj, vzduch a hrejivé teplo sálajúce z kruhového ohniska. Stôl s ohniskom, s ktorým si môžete dopriať teplo a atmosféru reálneho ohňa všade tam, kde nemôžete alebo nechcete založiť pravý oheň. Krbové stoly dodávajú plnohodnotný oheň čo sa týka tepla, svetla či plápolajúcich plameňov, ale bez dymu, zápachu a poletujúcich iskier.

Ohniská na terasu, balkón či záhradu určené do exteriéru - Luxusný a funkčný ohrievač v jednom 

keramicke stoly s plynovým ohniskom do exterieru

Dizajnový terasový stôl osadený ohniskom s výkonom reálneho krbu a veľkorysou stolovou plochou okolo ohňa. Tieto stoly s ohniskom sú dizajnovou lahôdkou a exteriérové ohnisko bude srdcom a centrom vašej terasy, kde budete tráviť Váš čas spolu s blízkymi. Stôl s plynovým ohniskom dokáže fungovať nielen ako sálavý ohrievač, ale zároveň je to štýlový terasový stôl do exteriéru, ktorý je pripravený prehriať a rozžiariť vonkajší priestor lusknutím prstov.

Stôl je dokonca možné zakúpením sady na prerábku na zemný plyn pripojiť na rozvod plynu u Vás doma. V takejto kombinácii už Vás nikdy nezaskočí prázdna plynová fľaša a teplo bude po ruke 365 dní v roku bez potreby ísť do obchodu. Navyše ešte ušetríte na nižšej cene zemného plynu. Všetky stoly sú vyrobené z keramického materiálu s dekorom čierneho mramoru. Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je vytvorený tak, aby odolal aj tým najtažším poveternostným podmienkam a samozrejme plne certifikované u nás doma a vo svete 


Zahradne prenosne ohnisko plynové do záhrady dekoratívny prvok a užitočný ohrievač

Existuje viacero spôsobov ako na terasu či záhradu priniesť teplo, svetlo aj dizajn. Zväčša sa to ťažko dá dosiahnuť jediným doplnkom. Terasový sálavý ohrievač - takzvaný hríbik vie ponúknuť teplo, ale nedá svetlo ani možnosť položiť si pohár či jedlo. Ohnisko na prírodné drevo síce vie zabezpečiť aj svetlo a teplo, ale je potrebné rozkurovať, rúbať a dym ide na vás aj k susedom. Nie je možné, aby sa také ohnisko dalo urobiť na stole, okolo ktorého by sa dalo bezpečne a nerušene sedieť. 

Tento stôl s plynovým ohniskom okrem toho, že je plnohodnotný stôl na terasu či záhradu, je zároveň aj terasový ohrievač, sálavý ohrievač či infračervený žiarič. Za jeho výkon cca 17,5kW by sa nemusel hanbiť ani krb, ktorý vykuruje dom či ohniská na drevo v záhrade. Môže sa stať horúcim centrom Vašej terasy, záhrady, alebo reprezentačných outdoor priestorov pri vašej firme, kde si každý bude chcieť prisunúť stoličku a užívať si teplo v jeho novodobom podaní.

Vonkajšie ohnisko na záhradu - keramicky

Každý terasový ohrievač či záhradné ohnisko má svoje neoceniteľné poslanie a to predĺžiť Vám možnosť ostať na terase, záhrade či balkóne. Stráviť viac času na vzduchu, pri západe slnka či pod hviezdami bez ohľadu na vonkajšiu teplotu či ročné obdobie. Otvorený oheň v strede stola Vám vytvorí súkromný letný večer počas celého roka a hlavne počas chladných dní.

Vonkajšie ohnisko na terasu - Moderné dizajnové plynové ohnisko - terasový stôl

Teplo nemusí sálať z ohrievača za chrbtom. Exteriérový stôl s plynovým ohniskom môže mať veľa podôb, aby sa z neho stal dominantný kus nábytku na Vašu terasu či záhradu. Či už ako moderný záhradný dizajn, alebo naturálny kus kameňa spojený s ohňom. Ohnisko do záhrady a na terasu.

Moderné dizajnové plynové ohnisko keramické

Bez dymu a zápachu - ohrievač na chladné dni aj romantické posedenie pri ohni

Vonkajšie plynové ohnisko vybralo tie najpodstatnejšie výhody otvoreného ohňa a stvorilo tak ten najprirodzenejší terasový ohrievač či romantické osvetlenie terasy bez toho, aby ste sa museli obávať štípania očí z dymu, či nadávok od susedov. U plynového ohniska nemusíte rúbať drevo, či fúkať na ohorené drievka, lebo oheň založíte jednou rukou, zatiaľ čo v druhej ruke môžete držať pohárik vína...


 

Špecifikácie:

Materiál: Keramický kameň na oceľovom ráme
Ovládanie: elektronické zapaľovanie s automatickým bezpečnostným vypínaním
Výkon: max 17,5kW
Rozmery: 152 x 71 x 43 cm (d/š/v)
Hmotnosť: 117kg
Typ plynu: Propán, Propán/Bután
Plynová flaša v stole: Nie
Spotreba plynu: 800-900g/hodinu
Rozmery horáku: 76,2 cm dĺžka
Rozmery ohniska: 105 x 29 x 5 cm (d/š/v)
Rozmery balenia: 167 x 85 x 63 cm (d/š/v)
Hmotnosť balenia: 182kg
Príslušenstvo: 9kg balenie dekoračného kameňa - bronz v balení, plátenný Canvas obal na stôl
Voliteľné príslušenstvo: Sklenený veterný štít
Umiestnenie plynovej fľaše: externé (mimo stola)


Obsah balenia:

1x Stol s plynovým ohniskom
1x Kryt ohniska v dekore stola - čierny mramor
1x Dekoračné sklo na prekrytie ohniska vo farbe Bronz
1x Ochranný plátenný obal na prekrytie stola
1x Regulátor plynu
1x Prívodná hadica
1x AAA batéria
1x Návod na obsluhu

!!!Všetky naše stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať dekoračné sklo do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové.!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

97%
97%
Andrej

Posedenie na terasu k bazénu

Skvelý materiál.
Veľmi vysoká kvalita spracovania.
Prijemne ohrieva a osvetľuje okolie aj počas chladnejších večerov
Určite je centrom terasy/záhrady
Doplnok ako kryt na stôl proti ohnu nie je v cene ale rozhodne doporúčam dokúpiť