TimeBox - MINI Divoom - prenosný reproduktor so 121 programovateľnými RGB LED

Kód tovar: 48-070
49,00 € 42,00 € Cena bez DPH: 35,00 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
+

TimeBox - MINI Divoom - prenosný reproduktor so 121 programovateľnými RGB LED je najzábavnejší spoločník so všestrannými funkciami vo vašich rukách.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

TimeBox - MINI Divoom - prenosný reproduktor so 121 programovateľnými RGB LED je najzábavnejší spoločník so všestrannými funkciami vo vašich rukách. Základ tvorí malý, ale výkonný reproduktor, ktorý Vás prekvapí svojím silným basom a vyladenými výškami. Bluetooth reproduktor je nabitý rôznymi funkciami, ktoré okrem budíku, alebo prehrávania hudby z vašeho mobilného telefónu, vytvára svetelné efekty na hudbu a dokonca vám umožní hrať mini-hry. To všetko vďaka displeju, ktorý sa skladá zo 121 RGB LED, ktorý umožňuje prehrávanie 256 farieb.

divoom time box mini

Reproduktor má na vrchnej a bočnej strane tlačítka, ktoré slúžia pre ovládanie funkcií ako prehrávanie hudby, zobrazenie času, budíka a teplomera, ktorý je prepojený online cez Váš telefón a aktualizuje nielen vonkajšiu teplotu, ale jednoduchými animáciami ukazuje aj aktuálne počasie. Pre používanie rôznych funkcií je potrebné nainštalovať si mobilnú aplikáciu, ktorá podporuje operačný systém iOS aj Android. Cez aplikáciu Divoom je prístupných mnoho rôznych funkcií TimeBoxu - MINI. Aplikácia sa bude naďalej vyvíjať prostredníctvom aktualizácií softvéru, aby prinášala vzrušenie a zábavu do vášho každodenného života.

reproduktro timebox mini

Počas prehrávania hudby sa na LED paneli prehrávajú rôzne Pixel animácie a obrázky, ktoré sú súčasťou galérie zariadenia a môžete ich meniť cez aplikáciu. Zariadenie obsahuje 14 rôznych animácii z toho 7 animácií bliká podľa hudby a fungujú ako ekvalizér. S reproduktorom TimeBox - mini môžete byť kreatívny a vytvoriť si buď vlastný farebný Pixel obrázok, alebo Pixel animáciu, ktorá sa dá následne uložiť.  K dispozícii sú aj 4 jednoduché mini interaktívne hry, ktoré ovládate na TimeBoxe - mini cez mobilný telefón. 

timebox mini animácia

Vďaka vstavanému mikrofónu môžete TimeBox- mini využívať aj ako handsfree, alebo môžete pre niekoho nahrať odkaz, ktorý sa prehrá pri zapnutí zariadenia. Prenosný LED reproduktor má tiež funkciu oznámenia správ, ktoré vám prídu na Facebook, Instagram, WhatsApp atď. a na LED paneli sa zobrazia logom príslušnej aplikácie. S funkciou budíka si môžete naprogramovať až tri budíky ktoré zapnú reproduktor a začnú prehrávať 12 budíkových zvukov. TimeBox - mini funguje aj ako 3W nočná lampa, preto si môžete nastaviť funkciu spánku kde máte naprogramovaných 22 skladieb a rôzne farebné módy ktoré Vám spríjemnia zaspávanie.

timebox mini sleep aid

Reproduktor má veľkosť 114 x 115,8 x 55 mm a má hmotnosť 383g. Zabudovaný reproduktor má výkon 5W. Batéria s kapacitu 2000mAh po úplnom nabití, ktoré trvá 3 hodiny poskytuje až 6 hodinovú prevádzku. Zariadenie obsahuje nový typ batérie Li-Pol akumulátor, ktorý má dlhú životnosť, minimálnu samovybíjatelnosť, rýchlonabíjanie, ochranu pred prebitím a úplnym vybitím akumulátoru. TimeBox reproduktor je nabíjaný prostredníctvom USB kábla.

timebox mini ovládacie tlačítka

 

Vlastnosti:

plus Prenosný reproduktor s mnohými funkciami
plus Vstavaná výkonná Li-Pol batéria
plus 5W vstavaný reproduktor 
plus Funkcia handsfree
plus Funkcia budíka, nočnej lampy, teplomeru, odkazovača
plus Možnosť spraviť si vlastný obrázok, alebo animáciu

 

Špecifikácie:

Rozmery: 90 x 38 x 91 mm 
Nabíjanie: cez USB kábel, 5V 1A
Dosah bezdrôtového prenosu: 10 metrov
Veľkosť LED displeja: 2 palce
Výstupný výkon: 5W
Odstup signálu od šumu: 78 dB
Kapacita batérie: 2500 mA
Napätie batérie: 3,7 V
Doba nabíjania batérie: 3-3.5 hodiny
Doba prehrávania: Až 10 hodín
Bluetooth kompatibilný: Bluetooth V4.0 smart
Hmotnosť: 292 g
Frekvenčná odozva: 60-20000Hz

 

Obsah balenia:

1x Divoom TimeBox - mini
1x Audio kábel (jack 3,5mm)
1x Nabíjací USB kábel
1x Manuál

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

90%
90%
Velky vezir

Hracka s divnym zvukem

Pri objednani zaslepen cenou vyrobku jsem se ukliknul, tudiz mi domu dosla verze mini. Nehraje spatne, ale zvuk je takovy dunivy, kroky zesilovani a zeslabovani jsou daleko od sebe, takze na jeden level to hraje hlasite, na nizsi uz moc potichu. Experimentovani s barvickama mne prestalo bavit po par hodinach.
Jako darek pro nekoho, na kom vam moc nezalezi, je to dobra vec. Pro sebe bych si koupil neco kvalitnejsiho.