AuraBox inteligentný prenosný reproduktor 121 RGB LED

Kód tovar: 48-085
59,00 € 52,00 € Cena bez DPH: 43,33 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
+

AuraBox inteligentný prenosný reproduktor od Divoom s 121 RGB LED. Vytvára svetelné efekty na hudbu a dokonca vám umožní hrať mini-hry.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

AuraBox inteligentný prenosný reproduktor od Divoom s 121 RGB LED je bluetooth zariadenie, ktoré okrem funkcie budíku, alebo prehrávania hudby z vašeho mobilného telefónu, vytvára svetelné efekty na hudbu a dokonca vám umožní hrať mini-hry. To všetko vďaka displeju, ktorý sa skladá zo 121 RGB LED, ktorý umožňuje prehrávanie 256 farieb. Reproduktor má na vrchnej strane tlačítka, ktoré slúžia pre ovládanie funkcií ako prehrávanie hudby, zobrazenie času, budíka a teplomera. Pre používanie všetkých ostatných funkcií je potrebné nainštalovať si mobilnú aplikáciu, ktorá podporuje operačný systém iOS aj Android. Cez aplikáciu Divoom je prístupných mnoho rôznych funkcií TimeBoxu. 

aurabox prenosný reproduktor

Počas prehrávania hudby sa na LED panely prehrávajú rôzne Pixel animácie a obrázky, ktoré sú súčasťou galérie zariadenia a môžete ich meniť cez aplikáciu. Zariadenie obsahuje 14 rôznych animácii z toho 7 animácií bliká podľa hudby a fungujú ako ekvalizér. S reproduktorom TimeBox môžete byť kreatívny a vytvoriť si buď vlastný farebný Pixel obrázok alebo Pixel animáciu z dvanástich nakreslených obrázkov. K dispozícii sú aj 4 jednoduché mini interaktívne hry ,ktoré ovládate na TimeBoxe cez mobilný telefón. Nastavenie intenzity svetelnosti LED môžete ovládať zatrasením mobilného telefónu alebo tlesknutím rúk. 

Aurabox animácia 1              aurabox animácia 2

Vďaka vstavanému mikrofónu môžete TimeBox využívať aj ako handsfree, alebo môžete pre niekoho nahrať odkaz, ktorý sa prehrá pri zapnutí zariadenia. Prenosný LED reproduktor  má tiež funkciu oznámenia správ, ktoré vám prídu na Facebook, Instagram, WhatsApp atď. a na LED panely sa zobrazia logom príslušnej aplikácie.S funkciou budíka si môžete naprogramovať až tri budíky ktoré zapnú reproduktor a začnú prehrávať 12 budíkových zvukov. TimeBoxe funguje aj ako 3W nočná lampa, preto si môžete nastaviť funkciu spánku kde máte naprogramovaných 22 skladieb a farebné módy, ktoré podporujú tvorbu melatonínu v tele (látky podporujúcej zaspávanie).

aurabox funkcie

Reproduktor má veľkosť 110 x 110 x 50 mm a má hmotnosť 150g. Zabudovaný reproduktor má výkon 5W. Batéria s kapacitu 2000mAh po úplnom nabití, ktoré trvá 3 hodiny poskytuje až 6 hodinovú prevádzku. Zariadenie obsahuje nový typ batérie Li-Pol akumulátor, ktorý má dlhú životnosť, minimálnu samovybíjatelnosť, rýchlonabíjanie, ochranu pred prebitím a úplnym vybitím akumulátoru. TimeBox reproduktor je nabíjaný prostredníctvom USB kábla.
 

Vlastnosti:

plus Prenosný reproduktor s mnohými funkciami
plus Vstavaná výkonná Li-Pol batéria
plus 5W vstavaný reproduktor 
plus Funkcia handsfree
plus Funkcia budíka, nočnej lampy, rádia, teplomeru, odkazovača
plus Možnosť spraviť si vlastný obrázok, alebo animáciu

 

Špecifikácie:

Rozmery: 110 x 110 x 50 mm 
Doba prehrávania:  6 hod
Doba úplného nabitia: 3 hod
Typ batérie: Li-Pol
Kapacita batérie: 2000mAh
Výstupný výkon: 5W 
Napätie akumulátoru: 3.7V
Frekvenčná odozva: 60-20000Hz 
Nabíjanie: cez USB kábel, 5V 1A
Odstup signálu od šumu: ≥75 dB 
Dosah bezdrôtového prenosu: 10 metrov
Bluetooth: 4.0 
Hmotnosť: 150 g 


Obsah balenia:

1x Divoom AuraBox
1x Audio kabel (jack3,5mm)
1x Nabíjecí USB kabel

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie